شروع 88

خیلی ها آخر سال پرونده می پیچند برای 365 روز گذشته که امسال 366 تا بود. خود من هم یکی دو سالی این کار را کردم! ولی امسال که نه، آخر 87، دیدم همه چیز 88 در گروی 87 است برای من؛ و باید پرونده شان را با هم بست!

هشتاد و هشت را با سفر شروع کردیم! همدان و سنندج و کرمانشاه! حالا که برگشته ایم و به قول زینب تب اتفاقات قبل عید خوابیده تازه فهمیده ایم که :" علی مانده و حوضش!" استعاره است از ما و پایان نامه مان!!!

امیدوارم شیرین تر از آن چیزی باشد که به مشام می رسد!!

پ.ن: طاق بستان کرمانشاه که رسیدیم ظهر بود و قرار شد همانجا ناهاری دست و پا کنیم!‌البته خدا بیامرزد مبتکر این غذاهای آماده مثل "هانی" را! ١۵ دقیقه ای پلو خورشت داغ به خوردت می دهند! رفتیم که نوشیدنی خنک هم بگیریم که دیدیم بساط قلیان هم پهن است! یاد نامجو افتاده بودم ولی آنجا ناهارش شده بود: سیگار و چایی! حالا نمی دانم لنگ در هوا هم بودند یا نه! ولی باز هم هوس کردم بنشینم و قلیان کشیدن ملت را زل زل نگاه کنم که کار بدیست گویا!‌به نظرم نگاه کردنش بیشتر از کشیدنش لذت دارد!

پ.ن:داشتم مطلبی از فاطمه رجبی می خواندم در نقد که چه عرض کنم فحش دادن به خاتمی و هاشمی!! با اینکه دل خوشی از خاتمی و دار و دسته اش ندارم،یاد این افتادم: بنده خدایی به همسرش گفته بود تو اگر برای یک ساعت شبیه خانم فلانی (از آشنایانشان) بودی درجا طلاقت می دادم! نمی دانم احمدی نژاد هم شبیه این جمله را به همسرش می گوید یا نه!؟! که اگر شبیه رجبی بودی ......

/ 7 نظر / 11 بازدید
کاترین

سلام خوبی عیدتون مبارک مطلب پر محتوایی بود موفق باشی[لبخند]

گروه اکسیر

سلام عینکی . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

سمانه

سلام خانوم گل ... عیدت مبارک ... یه وقت بد نگذره :) برای من در عوض 88 یه سال متفاوته ... دلت بسوزه !!!:-p

مائده بنابی

پی در پی بودن دلیل عدم تفاوت نیست بانو!

معصومه

بدبختی رو می بینی یادم نبود دعا واسه تو تاثیر نداره!

مائده بنابی به مصی

به زینب گفتم این بشر به مرزهای تمدن رسیده که کامنت گذاشته ولی پیدات نمی کنم! زنده ای؟

علی(هستم)

خانم دکتر این دندونا ما چه کار کنیم شیرینی نخوره؟ حالتون خوبه؟ یا علی