مادربزرگ!

دلواپسم. بیشتر از کمی! دلم می خواهد زمان کمی جلو برود. چند ساعتی از آن را ببینم و بعد دوباره برگردم عقب و با خیال راحت لحظه هایم را طی کنم.

انگار کن می خواهی فصل آخر کتاب را بخوانی و بعد بی دغدغه، ذهنت را در مسیر اتفاقات قرار دهی. شاید هر که باشد بگوید این طوری هیجان ندارد. ولی فرسوده تر از آنم که تاب هیجان داشته باشم. گاهی هیجان سم است. ذره ذره آبت می کند. دیدی به مادربزرگها می گویند : بدون هیجان. بدون استرس! یک پا مادربزرگ شده ام!

/ 6 نظر / 5 بازدید
يگانه

سلام چرا دلواپسی ؟ اتفاقی که نيافتاده ؟ راستی چه خبر ها ؟ عروس نشدی ؟ من منتظرتم شاد باشی و سلامت

يگانه

می و میخانه مست و می کشان مست زمید مست و زمان مست آسمان مست نسیم از حلقه ی زلف تو بگذشت چمن شد مست و باغ و باغبان مست تا زدم یک جرعه می از چشم مستت تا گرفتم جام مدهوشی ز دستت شد زمین مست ، آسمان مست بلبلان نغمه خوان مست سلام من آپ کردم منتظرت هستم شاد باشی و سلامت

يک دوست

سلام ..وبلاگ خوبی دارين اميدوارم که موفق باشين به وبلاگ من هم سر بزنين خوشحال ميشم

دلارام

سلام مائده خانوم گل! این که قشنگ بفهمی توی دل یه نفر چی می گذره آسون نیست. مخصوصا اگه تو یه فاز دیگه باشی (مثل اختلاف فاز خودم و خودت). راجع به حرفات که همیشه چه خودت خبر بدی و چه نه میام و می خونمشون هیچی نمی گم تا احساسی که هنوز توانایی شناختش رو ندارم بازیچه کلمه هام نشه. اما این رو می دونم که حتی اگه این احساس های خاص آزار دهنده هم باشه٬ بازم داشتنش به نداشتنش می ارزه ( همون احساس های عقلی!). وقت کردی یه سری هم به فاز ما بزن٬ کلاسش پایین تره اما اگه بین دوتاشون تعادل برقرار کنی به امتحانش میارزه. مواظب مادربزرگ باش!

دلارام

راستی٬ نه اينکه خيال کنی اينجا هميشه عروسيه ها ٬ اينجا هم گاهی هوس می کنی چند وقتی چشماتو بزاري روی هم و اونقدر خوابت ببره که ديگه بيدار نشی... اما خوب٬ شايد زندگی همين باشه!

آزاده

مادر بزرگی هم عالمی داره .نه؟