Do u believe? He called me,My God

ما اینجاییم!‌ما اینجا اسبیم!‌ما رام می شویم!‌ما بی هیچ وسیله ای رام می شویم!

ما می خواهیم با هم بمانیم! ما با هم متحول می شویم و با هم تحول ایجاد می کنیم!

ما به خاطر یک هدف در محدوده تحول وارد شده ایم: گروه!!!

ما با هم خط به خط می نویسیم!‌

امروز از صبح پر بود! از کار! از بار!‌ از درد!‌ ‌از حس بی ادبی! از حس حماقت!

خالی کردن همه وسایل اتاق یک دختر پر وسیله می تواند ساعتها وقت بگیرد! می تواند ۳ ساعته تمام شود! می تواند بی خیال دنیا و هرهری باشد! ( به ضم هر دو ه ) می تواند با فکر و خیال یک گروه باشد که باید در میانشان باشی و نیستی!

رفتن به محل باشگاه می تواند خوش بگذرد!‌می تواند به فکر بگذرد برای آنچه باید انجام داد تا گروه تعالی پیدا کند!

کلاس طنز می تواند به راحتی و به درس و به تقسیم بندی های شورای نویسندگان و شورای سیاست گذاری بگذرد!

می تواند به خواندن متنی بگذرد که در عین تفکر غالب حق به جانبی  پر از غلط است! پر از اشتباهات فکری! پر از کوتاهی!‌ پر از تهمت! پر از توهین! پر از گستاخی! پر از بچگی!‌پر از مزخرف! پر از دروغ! دروغ! دروغ!

متنی که به ازای تمام خاطرات شیرین چند ماهه به این جمله ختم شود که : مبادا بقیه مهم شوند!! و ما را فراموش کنید!

می تواند به بحث های بی جا بگذرد! به خودسری های یکی دونفر! به حس بزرگ بینی یک نفر!‌به حس من باید به همه بگویم بیشتر می فهمم!

من همه را دوست دارم ولی همه گروه را به اندازه ی خودشان دوست ندارند!‌چه برسد به بیشتر!

دلم برای مرضیه تنگ شده!‌و برای نیلوفر!

هفته ی مزخرفی است! از جای جای زمین برایمان می زنند! ما چند نفر بدجوری کمر همت بسته ایم و زمانه بدجورتر کمر همت بسته بر جدا کردنمان! ما ایستاده ایم!

/ 8 نظر / 5 بازدید
عطيه

مائده جان اون متن پر از حقيقت بود پر از حقيقت و فقط حقيقت تک تک جملات معنا و مفهوم داشتند، حتی نه يک معنای ظاهری بلکه هزاران حرف در درونشان نهفته بود. اون متن سراسر دوستی بود اما نه دوستی کورکورانه که آگاهانه. شاید از نظر تو خودسری بوده ولی خودسری زمانی ست که تو در حاکمیت یک فرد باشی و نابخردانه تصمیم بگیری.خودسری زمانی ست که تو برده کسی باشی و .... اما ما نه در حاکمیت هستیم و نه برده. پس با آگاهی کامل تصمیم گرفتیم. از کسی هم شرمنده نیستیم

عطيه

ما آزادیم اما نه از گروه بودن و دوستی ها که از تقلیدهای بدون پشتوانه و ..... حرفهای نگفته هم زیاد بود که ای کاش فرصت پیش بیاد تا گفته بشن. ای کاش.... و مائده عزیز اون متن خالی از هرگونه تهمت و توهینی بود. باید گفته می شد و باید کسی اون حرفهارو می زد. قطعاْ همیشه شنیدن حقیقت برای آدم خوشایند نیست. ما هم توقع نداشتیم که همه به به و چه چه کنند. فقط کمی فکر هم بس بود. حتی اگر فکر هم نمی کردند، ما انقدر حق داشتیم که بعد از چند ماه نظرمون رو بگیم و این چیزی بود که چند جلسه پیش خواسته شده بود. و راجع به حس بزرگ بینی و اینکه من از همه بیشتر می فهمم بهتره بیشتر فکر کنی... اما اینو بدون که ما از مطرح شدن هرکدوم از دوستان خوبمون خوشحال خواهیم شد و سرمون رو با افتخار بالا خواهیم گرفت.

عطيه

معنی خيلی از حرفها بعدها معلوم می شه. اميدوارم راهی مونده باشه

همينجوری

مائده جان از من می شنوی هيچ وقت خودت رو درگير اتفاقای خوب و بده امروز نکن نه اينکه بخوام نصیحت کرده باشم نه چون باور دارم که خدا خیلی دورترا رو می بینه پس همه چی به صلاحه و خیر. بی خیاله همه چی!

مهدی استاداحمد

بله.اما کلا از بی نظمی و سرعت پايين و... پرشين بلاگ خسته شده بودم اين تنها يک بهانه بود!

ندا

مائده جون سلام. نمی دونم چی بايد بگم.ولی فکر کنم اگه تمومش کنين بهتره.هر چی کشش بدين کش مياد. نذاريم حرمتايی که تو اين چند ماهه بينمون بوده از بين بره. البته اگه نرفته باشه!!!!!!

دلارام

سلام دلم برات تنگ شده... . . . واقعا متاسفم