اطلاع رسانی

به اطلاع کلیه دوستان می رساند که بخش مشاوره پورتال جامع دندانپزشکان ایران در جهت ارائه مشاوره در خدمت آنهاست.

www.persiandentist.ir

پ.ن: کلا کارهای این هفته زیاد بود. تعطیلات از لحاظ کاری خوب بود  ولی خب یه سری کارام مونده روو زمین. در این حد که هنوز نرسیدم ارائه م رو تمرین کنم.

این عربا هم روش جدید کشف کردن! ارائه ی پاورپوینت و پوستر به صورت هم زمان! من بیچاره هم دل نگرون پوسترم هم مشغول تولید و تمرین پاورپوینت! ایشالا هفته دیگه ارائه میدیم تموم میشه!

پ.ن: یعنی دود این بازار ارز اساسی داره میره توو چشم ما! ی کنگره داریم میریم روزانه می بینیم ارزش پولمون چه جوری سقوط می کنه!

پ.ن: خیلی دلم میخاد از این آدمای کله گنده ی همشهری بپرسم یه بار مقاله های این روزنامه رو نگاه می کنن؟!‌ در ویژه نامه گردشگری مذهبی همشهری دو صفحه راجع به سینماست.و اینکه چرا از اصغر فرهادی تقدیر شایسته ای به عمل نیامده!

کاری به این تیکه ش ندارم ( خودش جای بحثه که نویسنده ادعا کرده سینما کلا در دنیا مبحثی سیاسی نیست و ما در ایران سیاسی بهش نگاه می کنیم! برای قابل بحث نبودن این نوشته همین کافیه که طرف حتی این سطح هم آگاهی رو نداره که کلا هالیوود به عنوان نماد سینمای دنیا کاملا بر مبنای سیاست اداره میشه)

ولی بخش جالبش سنخیت گردشگری مذهبی با جدایی نادر از سیمینه!

 

 

 

 

/ 4 نظر / 14 بازدید
زهرا.ک

همه ی این پستت ":دی:" رو می طلبید .. تمام !

کاویان

ذهن آشفته ای دارین. پیشنهادم اینه که یه لحظه ایست کامل کنین. تکه-هایی که در ذهن دارین رو روی میز بگذارین. در این لحظه-ی ایست کامل به هیچ چیزی غیر از ارتباط تکه-ها در طول یه زمان معنی دار فکر کنین. بدون تعصب. من قول میدم خیلی از سوالها براتون حل میشه. برای شروع ارتباط ارز، دود، سیاست داخلی و خارجی، فرهنگ، رییس دولت کودتا و اصرارش برای بالانبردن سود بانکی، سود بانکی و تورم، تورم و درآمدهای دولت، تورم و واردات دوستان دولت و برادران سپاه، واردات و تولید داخلی، تولید داخلی و بیکاری، بیکاری و فقر (گمان نمیکنم از خانواده فقیری باشین. توصیه میکنم با خانواده-های فقیر و اینکه این روزها به بچه-هاشون چی میدن برای خوردن و پوشیدن کمی صحبت کنین)، فقر و دینداری، فقر و جهل و نهایتاً ریشه جهل رو در تولید پدیده-ای به نام احمدی-نژاد و یا ایجاد هیولای مخوف اقتصادی-سیاسی-فرهنگی-نظامی-ای بنام سپاه. مفهومی به اسم حلقه-ی خودافزا شنیدین؟ اینا رو به هم وصل کنین یکیش رو به عینه میبینین.

سوده ط

یعنی معتقد به این موضوعی که هدف وسیله را توجیه نمی کنه؟! یعنی قالیباف نباید آویزونه جدایی بشه که بعدا نتایج اش را درو کند؟ بابا شهرداری از سیاست جداست! کی می خواید بفمید؟![زبان]

کاویان

کوته فکری اندازه داره. کمی دوره شهرداری جناب احمدینژاد رو ورق بزنین. پره از هدف و وسیله و توجیه و ... قالیباف هم یکی مثل احمدینژاد. سروته یه کرباس. تنها فرقش اینه که قالیباف سر کرباسه.