اون چيه توی چشات برق می زنه؟...اين همه غم به چه کارت می خوره؟

باز مهتاب دراومد

دل من غمگین شد

یه چیزی توی دلم می لرزه

یه غمی توی دلم می جوشه

من چرا غمگینم

چرا من شبهای مهتاب که می شه

 غم دنیا می ریزه توی دلم

این چیه؟ خواب می بینم

این چیه که مثه بغض تو دلم می شکنه

این چیه که مثل اشک چشممو می سوزونه

این چیه که مثل درد تو دلم می جوشه؟

(ماه و پلنگ- بیژن مفید)

دارم می رم شمال! از آخر هفته!برم شاید یه کم از درسایی که امتحانشونو هنو ندادمو بخونم!هوای شمال رو گذاشتم برای شنیدن شازده کوچولو با صدای مرحوم گرگین! و چند تا نمایشنامه و ۲ -۳ تا از شعرای شهریار! انتخاب واحدم هم می افته گردن انسیه!

 تا هفته دیگه! دانشگاه داره باز می شه!

هنوز کارای مسابقه قرآن رو انجام ندادم!

درست میشه! ان شاءالله!

پ.ن:

علاقه مندان مي توانند برداشت هاي هنري خود را در قالب شعر، قصه، گرافيك، فيلم، نقاشي و... برداشت هاي هنري خود را با موضوع سوره دهريا سوره انسان به دبيرخانه مسابقه ی تسنیم بفرستند تا درنهايت همچون سال گذشته به 50 تا 100 برگزيده با همكاري راديو جوان، سازمان حج و زيارت، سازمان تبليغات اسلامي سفرحج جايزه داده مي شود.

به آدرس  www.tasnimcenter.blogfa.com مراجعه کنيد.

/ 19 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آذر

احمد قصابان 130 روز مجید توکلی 126روز احسان منصوری 115روز بیگناه در بیدادگاه اوین... درود بر دانشجوی آزادیخواه پلی تکنیک و سرانجام خورشید حقیقت نمایان خواهد شد!! به وبلاگ autsahar.blogfa.com سري بزنيد.

ت

مائده

اين ؛بی اهميت؛ چه اصراری داره که همه وبلاگای منو بخونه و هی بگه نابلدی! خوب عزيز من از خودم می پرسيدی من بهت می گفتم که نابلدم! اينجا هم رسمن دفترچه خاطراته! هم اينجا و هم مشق نام ليلی!با دو نوع نوشته! خوب بابا سنگ مفت! گنجيشک مفت! تو اينجوری فک کن که هی کامنت نذاری! نه بذار! شوخی کردم! منم که ذليل دموکراسی! همه رو می ذارم همه بخونن! یه خورده هم تعریف کنم:البته اين نوشته ها برای خيلی ها معنی های ديگه ای هم داره! يه ۱۵-۱۶ نفری هستن! همين کفايت برای کسی که هيچ کس نيست! به قول حسين پناهی: حرمت نگه دار که اين اشکها خون بهای عمر رفته ی من است! سرگذشت کسی که هيچ کس نبود!

عطيه

سلام خوبی؟ عيد تو هم مبارک ممنون که اومدی به اون يکی هم سر بزن

دکتر رحمانی نژاد

سلام ممنونم که به سايت من سر زديد وممنونم از نظر گرم شما خوشحال ميشم بازم سر بزنيد هر کمکی از دستم بر بياد براتون انجام ميدم و در ضمن با تبادل لينک موافقيد

سوده

سلام.عيد شما هم خيلی مبارک.ما باز هم منتظر اتفاقات خوب خوب می مانيم

يه شنونده

سلام زحمت فراوان شما باعث مشارکت دوستان دانشگاهی شده . خيلی خوشحال شدم وقتی اين خب رو شنيدم . راستي پوستر تسنيم۲ و نمايشگاه آثار تسنيمی چاپ شد