خنده ناک!

این مطلب قبلی یک نامه بود برای یک بنده خدایی نوشتم! دو تا بودند! دومیش را در آن یکی وبلاگم ببینید!
نمی دانم استفاده کرده یا نه ولی موقع نوشتن اولیش که مخاطبش امام حسین بود خیلی سخت نگذشت! ولی برای این دومی یادم هست سر روضه خوانی هیئت تو همان حال و هوا که مردم را هم برایشان جا پیدا می کردیم که توی سرما نمانند از عباس(ع) خواستم کمک کند.قسمش دادم به ام البنین! شب موقع نوشتن انگار قلم می رفت! و من دنبالش می دویدم!

امروز رفتم دانشکده. سر در دانشکده پارچه نوشته ای بود که نام من و سه دانشجوی دیگر دانشگاه رویش بود که امسال دانشجوی نمونه کشوری شده اند! خوب تا اینجایش تبلیغ بود برای دانشگاه!
عصر که برمی گشتم دیدم به یکی از دیوارهای حیاط هم برای خودم تبریک زده اند که خانم قلانی تبریک می گوییم! خنده ام گرفته بود! یهویی بلند بلند خندیدم!‌(کاش کسی ندیده باشد!)

فکر کنم آقای جوادزاده بود که پرسید چه حسی داری؟ خنده ام گرفت!راستش فقط یک لحظه خوشحال شدم! وقتی مامان و بابایم ذوق کردند!
 کسی می دانست من همان ساعتی که رفته بودم جایزه بگیرم باید سرجلسه امتحان کتبی پریو عملی ۲ می بودم و قبلش شفاهی آنچنان امتحانی گرفتند که گریه هم کم بود! اما فردایش هم که مثلا تعطیل بود عین بدبختها رفتم دانشگاه! این نمونه شدن هیچ حس خاصی نداشت! خوبیش یک ام پی تری پلیر نو بود که جایزه گرفتم از خانواده و چهار تا سکه از دولت نهم
!
توصیه: اگر پول کم داشتید بروید نمونه شوید! ولی فایده دیگری ندارد!

البته قابل توجه فرزانه: غر نمی زنم!‌دارم با کلی خنده این را می نویسم! به همان شدتی که امروز عصر به خودم و آن پارچه خندیدم!

الان هم خوشحالم.چون امتحان ارتو ۳ را که سخت بود خیلی انگار نیفتاده ام! در این حد خبردارم! ولی به گمان بالای ۱۳ شده باشم! این طوری آمار داده اند!

عصر هم رفتیم مغازه بینی! با معصومه! جناب آقای فرخیان هم زنگ زد و همچین مچمان را گرفت!
گفت دو تا سردبیر,خوب با هم می رن گردش و ما رو مسخره می کنن! مای بیچاره!
( آقای فرخیان هم سومین نفر شورای سردبیری ماست! )
یه قورباغه سبز کوجولو برای محدثه خریدم! خوشش اومد!
هوا سرد بود!ولی به پاستیل ها و اسمارتیزای رنگارنگش که می ارزید!‌

۷/۱۱/۸۶ ساعت ۱:۴۰ دقیقه صبح

نشد پست جدید بزنم! خوابم نمی برد! حتی بعد از آماده کردن دو تحقیق اخلاق پزشکی (به جای یکی) و خواندن نصف امتحان ۳۰ صفحه ای دو روز دیگر! (از روی وقت گذرانی) و خواندن یک داستان از سه کتاب زویا پیرزاد و خواندن نصف فیلم نامه سنمار نوشته بهرام بیضایی و دیدن دو قدم مانده به صبح از شبکه ۴ و کلی وب گردی الکی! ۲۰ تا حمد از نذر هر روز مانده! آنها را می خوانم به این امید که بعدش بخوابم! فردا کلی کار دارم!

دلم یک فیلم جدید می خواهد! انگلیسی و ترجیحا با دیالوگهای عبرت آموز! مثل a million dollar baby  کلی جمله های آموزنده دارد این فیلم!
یک سری آهنگ سنتی (۴ تا) هم از محسن نامجو بود که نشنیده بودم! دانلود کرده و شنیدم!

/ 31 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شنونده نما

ميگم شما که با بزرگان و دست اندرکاران امر در ارتباطيد يه صحبت کنيد شايد طی مراسمی کاملاْ رسمی از دانشجويان نمونه ای که آيينه عبرت ديگر دانشجويان هستند هم تقدير بشه ، اگه به من بود از اين گروه با ۴۰ سکه تشکر می کردم که باعث سرعت گرفتن جنبش توليد علم و ... در کشور شدند ! موفق ... التماس دعا !

مائده به معصومه

سرکار خانم سردبير! تو مگه اسم نداری؟ ميای اشکال خلاف شرع کامنت می ذاری می ری؟؟ اونم بدون نام!خجالت نمی کشی؟ ما آبرو داريم تو در و همسايه!

الهه آرانيان

سلام.مائده اينقدر به شکل خشنانه با مخاطبين وبت برخورد نکن! ريزش مخاطب پيدا می کنيا!

مائده به الهه!

سلام!اولن که اون سردبیر گرامی به موقع حال منم می گیره بنده خدا! بعدشم: بذار پای من به مشهد برسه! يه هفته صبر کن! يه خشونتی نشونت بدم! :)))) الانم پاشو يه سلام بده به طرف قلنبه طلايی!

رهگذر هميشگی. شريف

مرسی از همه لطف تون بروی چشم خواسته تونم انجام شد امر ديگه ای نيست! ولی خدایی چه اسم جالبی واسم گذاشتیدا... رهگذر شریف... اگه مشهدی بودید میگفتم یه جورایی خرابکاری هامو توی موج جوانی رادیو خراسان شنیدید ولی ... نمی دونم دیگه حتما کاملا تصادفی بوده به هر حال خوشحالم از بودن اثر تون توی وبلاگم. خوشحالم از رادیویی بودنتون بخصوص جوان خوشحالم از نمونه بودن تون خوشحالم... توفيق رفيق راهتون

عابر

اون بدون نام من بودم نه معصومه

مريم مقنی پور

مهسا

سلام مائده خانوم به خاطر دانشجوی برتر شدن تبریک میگم خفن ناک!اگه من جای شما بودم به قول معروف:در پوست خود نمی گنجیدم.اونوقت شما فقط یه لحظه خوشحال شدید؟بابا دس مریضاد.شرمنده که در موعد مقرر تو بازی شرکت نکردم. چند ماهی بود که کانکت نشده بودم و حالا از این همه اتفاقات و انتقادات واقعا در شگفتم.فکر کنم دیگه خیلی دیره که بخوام نظراتم و بگم و هر انچه که باید گفته و شنیده شده.راستی چه خبره که شما و فرزانه و ارکیده و ریحانه تو جمله های متشابه از 3 وبلاگ خواستید نظراشون رو بگن؟اما در مورد گاز:بابای من تو شرکت گاز کار می کنن و گفتن شهرستانا هیچ کدوم مشکل گاز ندارن و این تهرانه که مشکل داره نه از کمبود انرژی بلکه به خاطر نبود خط لوله و واسه حفظ ارامش پاتخیت،گاز شهرستانا رومیبندن تا تهران در امان باشه.که اگه سازمان حفاظت محیط زیست گیر نمیداد خط لوله رو از پارک جنگلی رد کرده بودن و مشکلی در گاز پیش نمیومد. در ضمن لینک شدید و پی افکندم از نقغد نظمی بلند که از بغض و کینه ندارد گزند.

ميثم

سلام من با شعری تقدیمی به کودکان غزه آپ شدم . دعوت می کنم شعر کودکان غزه رو بیایید و بخونید

سندس سبز

ديگه تبريک را فايده ای نيست؟ چون گفتم... دلمان برايه هم تنگ است.... به ما که سر نمی زنی لا اقل رد پاتو تو وبم بزار...