با تاخير ولی به مناسبت روز دانشجو!

بچه های رشته های علوم پزشکی دانشگاه شاهد میزبان بودند! میزبان برای وزیری که خود عضو هیئت امنای دانشگاه است!
وزیر محترم بهداشت!

با همه بحثهای این دو سه روزه اصلا کاری ندارم! به اینکه کی دعوت کرد، مدیریت برنامه چطور بود و ....
تمام آنچه باید می گفتیم را به عالیجنابان خاکستری اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل دانشجویان ( که دانشجو نیستند گفتیم!) و آنچه دوستان باید می فهمیدند تا اگر سوال پیش آمد ، در خدمتشان باشیم برای جواب، را هم به بورد ستون آزاد دندانپزشکی،زدیم!

اما دلیل نوشتن این بود، که بگویم آمدند! بالاخره یک نفر از هیئت امنای بلند مرتبه دانشگاه به دانشگاه آمد! (هیئت شامل : ریاست جمهور، وزیر بهداشت، وزیر علوم هم می شود!) قول دادند! زیاد! ولی حرفهایی هم زدند که عجیب بود! گفتیم حقوق اینترنی ما یک پنجم بقیه است، گفتند: آنها کشیک دارند! دندانپزشکی ها؟؟؟؟؟ احتمالا روحشان کشیک می دهد!
گفتیم جلسه هیئت امنا تشکیل نشده در این سه سال دوره نهم! گفتند ما خودمان تشکیل داده ایم! بدون اعضای دانشگاهی اش؟ در محلی غیر از دانشگاه!!! پس مشکلات را از کجا دیدید که برطرف کنید!
گفتیم بودجه بدهید که وسایل در حال فرسایش را عوض کنیم! گفتند بگویید رئیس دانشگاهتان بیاید از ما  و ریاست جمهور بگیرد تا تمام نشده! مگر این جا صف شیر است که بیاید تا تمام نشده! باید بودجه بر حسب نیاز تقسیم شود!
قول دادند رئیس جمهور به دانشگاه بیاید! ما هم چنان امیدواریم! مثل همین سه سال پیش!
البته دوره قبل جناب آقای خاتمی آن آخر دوره آمدند، ولی به دانشگاهی خالی شد از دانشجو و قفل کمدها را شکستند که بمبی نباشد و بدون تقبل خسارت قفل های شکسته را گذاشتند تا دانشجو ها باز هم هزینه بدهند از نمی دانم کدام پول!

حالا از الان برویم پولهایمان را جمع کنیم که اگر باز هم اینجوری آمدند در کمدهایمان باز نماند!

/ 10 نظر / 6 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

سعیده و زهرا

سلام هیچ می دونید که تذکره الطنازان آپ شده این بار براتون اثر و زندگی نامه استاد معظم آقای ... نمی گم که تا یه گوشه چشمی به ما نشون بدین و برامون از اون نظر قشنگا بذارین ... و ما منتظریم یاعلی خدانگهدار

توام که چه کسايی از وبلاگت ديدن می کنن!!!!!!!!!!

يکی

اين شعر ها رو از کجا مياری. از زور قشنگی چقدر بی ريختن. تن حافظ و سعدی و حتی نيما و سهراب تو قبر رعشه گرفته. بيا بی خيال شو. يه نصيحت ديگه هم بهت می کنم: سياسی ننويس که ... . به نظر مياد از اون جوگيرايی که هيچی حاليشون نيست و می خوان خودشونو به يه عده ثابت کنن. اين وسطم از هر چيزی حاضرن بگذرن. می خوان بهشون بگن من هم از خودتونم. نه عزيزم تو از اونا نيستی . نبايد باشی. بفهم.

مائده به يکی!

سلام! ببين شعر که فقط دو بيت بود!آنهم در پست قبل!‌آن دو بيت به خيلی چيزها می ارزد! مال من هم نبوده! ولی شاعرش را سپاس! اين يک پست کاملا صنفی بود نه سياسی! ما از يک عضو هيئت امنای دانشگاه سوال کرديم و او هم جواب داد!‌و ما هم نوشتيم! جو گير و اينها هم من که نيستم شايد تويی! چون من نقل کردم ما وقع را! بايد و نبايدات رو هم برای يکی بذار که گوش کنه! همين!

هيچکی

سلام... هميشه از آدمهايی که نافشونو با غر و اعتراض بريدن متنفر بودم.... در جواب دوست آزادی و برابری تون (که چون ديدم جوابی نداديد و سکوت کرديد فهميدم موافق گفته هايش هستيد) بايد بگم که اگر جرم دوستای دستگير شده اشون فقط نگرفتن ناخن باشه حتما تاحالا آزاد شده بودن... احتمالا مشکل بزرگتر بوده(همون پا از گليم فراتر گذاشتن و از اين حرف ها) ضمنا به نظرم این دوستان به جای آزادی بیان و این جور حرفای قلمبه سلمبه بیشتر می خوان اون باريکه نواری که روسرشون می ندازن به اسم شال هم ديگه نداشته باشن و آزاد آزاد باشن...ضمنا شما اگر واقعا معتقد به آزادی بيانی جواب من رو در کامنت پست قبليت تاييد نکردی... پس مرگ فقط واسه همسايه خوبه ديگه...

مائده به هيچکی

من با اين آدمها دوستی ندارم! جواب ننوشتم چون ارزش جواب ندارن! آخه همه فهميدن سوسياليست شکست خورده! اينها شدن سوسياليست!!! همین! به شما هم پیشنهاد می کنم خیلی فکر نکنین!

يکی۲

شما در جايگاهی نيستيد که واسه نظر آدما ارزش گذاری کنين!بعدشم چرا تا کسی اعتراض کرد بايد سرکوب بشه و بعدم بگن يه مشت منافق بودن اينا.چرا تا يکی گفت چرا فلانی رهبر همه ميگن مرگ بر ضد ولايت فقيه چه ربطی داره!امثال گنجی زيادن تو اين مملکت!حداقل تو آمريکا ميان عليه رييس جمهور فيلم و... ميسازن ولی اينجا همه بايد خفه باشن !مطمئن باشيد خيلی ها به حرمت خونه ريخته شده سکوت کردن نه چيز ديگری

فاطمه کوچکی

سلام یه سوال داشتم. تو آقای طیب رو می شناسی که لینکش کردی و اگه می شناسی از کجا و چه جوری؟

مائده به همه!

اينجانب به کليه دوستان می گويم که اينجا جای بحث نيست! بر حسب اتفاق با حرف هيچکی موافقم که ناخنشون بلند نبوده که از سر صف درشون بيارن! ولی پيشنهاد می کنم که فکر نکنه!‌شايد هم فهم نکنه! تازه بحث شرايطی دارد که اينجا فراهم نيست!‌پس بحث نفرمائيد.