رو به زوال بود؟

۵ شنبه:یک روز بد!
این را زینب گفت وقتی داشت می رفت طرف اتوبوس!
صبحش رفتیم پشت درهای بسته بعد کلی توی بلوار دانشگاه شهید بهشتی پیاده رفتیم. چون ماشینها را جریمه می کردند.
(آزمون ارشد بود و شلوغ)
بعد رفتیم برای یک کار جدید که طرف مقابل که استادی بود برای خودش خیلی از رو (با تاکید بخوانید) و کاملا ناشیانه داشت می فهمید ما چفدر بارمان است!
و بعد مجله! و کلاس من واقعی شناسی!
و بعدش آنهمه بحث! و عدم توافق و تفاهم و استدلال برای .....
نمی دانم چرا انتظار آنچه شنیدم را داشتم  ولی همش می گفتم نه بابا ما را کسی به کار دینی دعوت نمی کند و انکارش می کردم و آخرش هم شد همانچه فکرش را می کردم! و همان جوابی را دادم که  در ذهنم بود!
سرم درد می کند!
سرش درد می کرد. آن قدر که یهویی وسط خریدن کادو تولد  پسر دادائی گوگولی مگولیش ول کرد و اومد بیرون. سومی هم سرش درد می کرد و یخ کرده بود.
یک سوال: وقتی در یک چیزی فرو می روی دیگر قدرت تصمیم گیری نداری در مورد خوب یا بد بودنش؟!
مثلا یک معتاد قبلش می داند که اعتیاد مطلوب نیست ولی وقتی نعشه شد (ببخشید.نمی دانم این کلمه درشأن وبلاگ هست یا نه!) دیگر هر کاری می کند تا تکرارش کند. و اگر به بی پولی نخورد تا آخر عمرش ادامه می دهد. حالا تو بیا در هر موردی این را پیاده کن! این جوری اصل لذت بردن از هر پروسه ای در حین آن پروسه مساوی است با نادانی و عدم احاطه به آنچه از بالا به نظر می آید!
بگذریم . این را الان احتمالا سه نفر می فهمند یعنی چه!  یکیشان معتقد بود که اگر آن لذت مکفی باشد مهم نیست که آدم، خر(این عین کلمه اش بود) شده باشد و در جریان آن پروسه مغروق! 
پ.ن:
تولد عید رادیوی محبوب ما مبارک! ۴ اسفند بهار دوازدهم رادیو جوان است. من و رادیو جوان هم ماهیم! وای من یه مقداری بزرگترم!
کلی کتاب خریدم! ۱۵ هزار و پانصد تومان. ۴ هزار و پانصد تومان هم سررسید ۸۷ خریدم. جالب بود. سی دی و پک هم داشت. کلا شد بیست هزار تومان! ناقابل!‌دانشگاه بن داده بودند. یعنی کارت اعتباری کتاب .

/ 6 نظر / 5 بازدید
الهه آرانیان

سلام.می بینم که کنکور ارشد سبب خیر شده و به ورزش کمک کرده و باعث شده شما از پیاده روی لذت ببرید.[نیشخند] در مورد سوالت باید بگم که به نظر منم وقتی کسی با تمام وجود وارد یه حیطه می شه تا زمانی که به مشکل و مانعی برنخوره متوجه خوب و بد بودن کاری که داره می کنه نمی شه! راستی گذارتون طرف ما هم بیفته لطفا"![چشمک]

زهره بهتاج

قراره همه وبلاگ نویسای حلقه وب روز شنبه به مناسبت دوازدهمین سالگرد شبکه یه عکس مشترک توی وبشون بذارن که الان اون عکس دروب من موجوده. لطفا کپی کنید و درکنارمطالبتون ازاون تصویر استفاده کنید. ضمنا باهمفکری با آقای حسینی مدیرروابط عمومی شبکه اسم این پست هم تعیین شده: "عزیزم تولدت مبارک" خوشحال میشیم اگر از این طرح استقبال کنید. یاعلی

پردیس

سلام رادیو خانه ای سبز برای عاشق شدن و رادیو جوان میلاد عشق سبز ... این پست ویزه برای سالگرد میلاد رادیو جوان نیست !! اما یک خبر جدید داره و شما را دعوت به همکاری میکند لطفا در صورت امکان فعالیت Group : javan-radio-fans رو در وبلاگ خود اعلام کنید پیروز باد رادیو جوان وبلاگ فرشید منافی [چشمک]

صومعه

پستتو خوندم ولی واقعا چرا اینطور میشه؟

شنونده جوان (مونا)

[گل] سلام دوست عزیز[لبخند] [گل]وبلاگ« جوونا در رادیو جوان شنیده می شوند» آپ شد [چشمک] [گل]بیا و نظرت رو درمورد رادیو جوان 86 بگو [چشمک] [گل]و حلقه وب... [چشمک] [گل]زود باش بیا که منتظرم[بدرود] [بدرود] [بدرود]