پایان عصر حکومت داری "شاه سلطان حسین"ی

دنبال متنی شعری یا حتی جمله ای می گشتم در ذهنم که وبلاگ 360 را به خواسته دوستان آپ کنم. ساعت 11:38 دقیقه شب اس ام اس رسید: "خاتمی امد، تبریک" متعجبم که فرستنده چرا باید به من تبریک بگوید! با وجود *دلخوری ام* از دولت نهم بی شک مدافع بازگشت خاتمی نبوده و نیستم! دلم نه که بگیرد، نه، ولی به فکر فرورفتم در جوابی که شاید مجبور شوم به این تبریک بدهم!

یاد مهندس رضایی افتادم و تفکرات شدیدن لیبرالش و اعتقادش به لزوم جدایی دین از سیاست! و طرفداری مطلقش از آن سید !!(لفظی که برای خاتمی به کار می برد)

پ.ن: "این گونه خودباختگی های ناشی از «بی جرئتی و ضعف» در دوره اواخر صفویه و در زمان پادشاهی شاه سلطان حسین نیز باعث از دست رفتن "منافع ملی" و یورش خارجی ها به کشور گردید به گونه ای که واپسین پادشاه صفوی خود به دست خویش ، تاج سلطنت بر سر محمود افغان نهاد." ازبیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت

پ.ن: الهه کولایی عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس ششم اخیرا در یک محفل حزبی گفته: در صورت روی کار آمدن یک دولت اصلاح طلب، شاه کلید شروع تحولات، تعلیق حداقل کوتاه مدت غنی‌سازی اورنیوم خواهد بود و در این زمینه برنامه‌ریزی شده است.(از آرشیو اخبار ماه گذشته)

پ.ن:  به جای 360 اینجا گذاشتمش!

پ.ن: این پست و ستاره اش را اختصاصن تقدیم می کنم به آن خواننده ای که برایم پیام گذاشته بود که با حمایت از غزه مثلمان مثل بز اخوش است در برابر دولت نهم!و صد البته دوستانی که این موضعم را به تمایلم به کسب جایگاهی در آینده نسبت می دهند!

بعد التحریر: مرحوم یعنی چه؟


 

/ 4 نظر / 6 بازدید
مرند

یه بوس و یه هورا داره این پستت!

مائده: اینو یکی نوشته بود خصوصی

متنفرم از این اصلاح طلب ها ... ( با توجه به آشنایی نزدیکی که باهاشون دارم این قدر تند گفتم جمله ی بالا رو ... ) تمام !

.

[تعجب] ..............................

رها

چرا سلطان حسین؟امیر کبیر راهم طاقت نیاوردند وکشتند زنده باد دیکتاتوری!