می گفت بیشتر ازحد امروزم رو برنامه ریزی نمی کنم که اگه مُردم فسفرها رو اصراف نکرده باشم! شوخی می کرد! ولی بعدن که حرف زدیم با اینکه کارهاشو داشت انجام می داد و خروجی هاش شاید به اندازه قبل بود، گفت: هدف خاصی از این کارها نداره! همشون رو انجام می ده ولی نمی خواد به چیزی برسه با انجامشون!

اگه نرسه به چیزی که می خواد چقدر ناراحت می شه؟به اندازه یه روزی که برنامه شو ریخته بود؟

پ.ن: نمی دونم وقتی یکی می گه چرا بلا سرمون میارن چرا همه با حس نصیحتشون گل می کنه یا کلن می رن توی ژانر پدربزرگی!

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابایی

دلت شاد و لبت خندان بماند برايت عمر جاويدان بماند خدا را مي دهم سوگند بر عشق هر آن خواهي برايت آن بماند به پايت ثروتي افزون بريزد که چشم دشمنت حيران بماند تنت سالم سرايت سبز ماند چراغ خانه ات تابان بماند

مائده

یه پیامی اینجا بود قبل از اینکه بخونمش پرید!لطفن نویسندش دوباره بنویسدش!البته اگه اومد و خوند!

معصومه

وزارت خونه چی شد؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟

بی خیال

چی شد؟ چرا دوباره اسرفو اصراف کردی؟[سوال]

لعيا

از وبلاگتون ديدن كردم ... آری خورشیدی در حال تولد است آسمان آهسته آهسته روشن می‌شود و آفتابی كه از آزادی سخن گفت، سر می‌زند. روزی می‌آید كه هر ایرانی از حق زندگی حق آزادی و حق امنیت برخوردار است و همه مردم در برابر قانون برابرند. روزی می‌آید كه سپیده دم فرح بخش آزادی، زندگی مردم ایران را فرا خواهد گرفت. آزادی بیان، آزادی عقیده، آزادی مذهب، آزادی مطبوعات، و آزادی پوشش روزی می‌آید كه در آن جراثقالهای اعدام و اتاقهای شكنجه و تعزیر فقط نام‌های وحشت‌آوری در افسانه‌هاست و آن روز چه بسیار نزدیك است. از وبلاگ من ديدن كنيد و نظرتون را بگذاريد يا اينكه ايميل بزنيد www.be-soye.blogfa.com daneshjo87irani@gmail.com

الهه آرانیان

خوش به حالش ! من که گاهی وقتا جو می گیردتم و فکر می کنم اون روز آخرین روز عمرمه و می خوام تلافی همه ی کارای نکردمو سر اون روز بیچاره تلافی کنم!

الهه آرانیان

ای بابا! تلافی همه ی کارای نکردمو سر اون روز بیچاره دربیارم![چشمک]

بی ربط

به خاطر خود خواهیش نمی خواد هیچ چیز و هیچ کس حتی عزیزترین موجودات زندگیش بیشتر از سه دقیقه ذهنشو مشغول کنن! چه برسه به برنامه ریزی هاش ! دلش می خواد که با آدم ها تاوقتی هستن بخنده و شاد باشه و قدر خنده ها و شادی هاشونو بدونه تا روزی که نبودند نخواد ذهنشو به حسرت خوردن مشغول کنه اونم بیشتر از سه دقیقه!