با اخلاق تر باشیم.


تا حالا گذرم به مجلات دندانپزشکی فارسی نیفتاده بود و اخرین بار IADR که میشود انجمن جهانی تحقیقات دندانپزشکی روی خلاصه مقاله ام کامنت مؤدبانه ای داده بود ک اصلاح کنم برای انتشار. 
هفته پیش که کامنت های مجله.... برایم ایمیل شد به طرز عجیبی اخر هم کامنت جمله علامت تعجب گذاشته بودند یا تمسخر از حالت جمله میبارید. در حالیکه یکی دو تا کامنت کاملا گویای علم نداشتن داورها در حوزه دنتال آی تی بود. 
این قدر تعجب کرده بودم که استادم صدایم زدند و توضیح دادند که این کار غیر اخلاقیست ولی داورها در ایران چون پولی برای داوری نمیگیرند اکثرا چنین برخوردی دارند و تو یاد بگیر و فردا روزی این کار را نکن. 
یادم هست در دوره ای که برای داوری مقالات سال آخر عمومیم گذراندم این قدر این مسئله واضح بود ک حتی به آن پرداخته نمیشد و حالا.... 
بیشتر اخلاق را رعایت کنیم. هم من و هم شما.

/ 3 نظر / 60 بازدید
موج وبلاگی صبر ریحانه‌ها

دومین دوره موج صبر ریحانه‌هاست. و دعوت می‌کنیم از تمام کسانی که قلمی در دست دارند و می نویسند و طراحانی که طرح می زنند در زمینه کلی روزه+گرما+حجاب، و موضوعات پیشنهادی: دختران؛ راه‌کارها، تجربه‌ها و تاثیرگزاری حفظ حجاب مادران؛ راه‌کارهای تربیتی حجاب برای فرزندان و تجربه‌های این راه همسران؛ من برای حجاب همسر خود چه کرده‌ام؟ (ویژه آقایان) قالب آثار: ادبی؛ مینی‌مال، کوتاه‌ نوشته‌های ادبی، شعر و خاطره گرافیک؛ پوستر، اینفوگرافی، تصویرسازی منت می‌گذارید که می‌نویسید و وقت می گذارید، و درنهایت از طریق سایت موج به آدرس Reyhaaneha.ir و یا ایمیل موج به آدرس Reyhaaneha@gmail.com حداکثر تا عید سعید فطر در اختیار ما قرار دهید.

سعید

اپلای کن برو، میمونی با اینها سر و کله بزنی که چی؟

پادشاه

درود بسیار از طرز نوشتن شما خوشمان آمد چه بسا شما را به عنوان دبیر دربارمان بپذیریم !