پس از عید بزرگ تولد ولایت

این روزها مد شده که همه مناجات بنویسند! فقط نمی دانم چرا این مناجاتها این قدر سعی در مظلوم نمایی افراد ضد انقلاب دارند! خدایا چه خوب که تو این قدر صبوری بر کوته فکری و نادانی بشر!

 

این روزها خیلی ها تاریخ ایران را می گردند تا شاید تاییدی برای گمراهیشان بیابند! گاهی به اسلامشان هم باید شک کرد که ولایت زنده را رها کرده اند و از فلان عالم 30 سال پیش نقل قول می کنند!

 

این روزها خیلی های دیگر مثل من متهم می شوند به بسته بودن فکرشان به دلیل پایبندی به آنچه ولایت فقیه نامیده می شود! خدایا شکر که ما را لاابالی قرار ندادی در عمل به قوانین الهی!

 

این روزها چهره های شاخص فرهنگی و سیاسی ضد نظام عجیب در بین اصلاح طلبان وجهه یافته اند! و شاید خودشان هم باورشان نشود که این قدر حرفهایشان مورد استناد قرار گیرد!

 

این روزها جنگ کاندیداها تمام شده و هر بحث جدی ای دقیقا بر سر ولایت است! نمی دانم خوب است یا بد که حق و باطل این قدر صاف و پوست کنده جلوی هم قرار گرفته اند!

 

این روزها عده ای از دوستان روشنفکرم حرکتت خودشان را درست در امتداد حرکت ده ساله ١٨ تیر ٧٨ می دانند! و دلم نمی خواهد باور کنم دوستانم آن توطئه را تایید می کنند!

این روزها دوستان گاهی یادشان می رود که دوستیمان بر سر سیاست نبوده و تمام ناراحتی شان از گرفته شدن میز و صندلی چندین ساله ی اقوامشان را سر ما خالی می کنند که نه سر پیاز بوده ایم و نه ته پیاز! هر چند اگر بحث ولایت را بخواهند قربانی کنند حتما ما هم سر پیازیم و هم ته پیاز!
این هم از مزایای دوستی و هم درس بودن با آقازادگان

این روزها آدمهایی که خوشبختانه آب خنک می خورند گویا، غلط زیادی کرده اند! و به رهبر توهین هایی کرده اند! این دقیقا اصطلاحیست که در شان خودشان بوده و برای رهبر به کار برده اند! تاسفم برای آنهاییست که در نبودشان هم نوشته هایشان را نشر می دهند! شاید به امیدی! زهی تفکر باطل!

 

این روزها یادمان می رود که هر چیزی خواندنی نیست که اگر بود امام (ره) حکم از بین بردن کتاب سلمان رشدی را صادر نمی کردند که حالا ما بیاییم بگوییم هر چیزی را می خوانیم و بعد تصمیم می گیریم! نمونه اش همین –ببخشید- خزعبلات این بنده خدایی که بالا گفتم! البته دوستانی که مرا به دلیل عصبانیتم از این نوشته سرزنش کردند بعید است با کل ماجرا مشکل داشته باشند!

 

این روزها ما خاکستر جریان براندازنده ی شکست خورده را بر آب می ریزیم و با اقتدار ایران اسلامیمان را به پیش می بریم!

 

پ.ن: عکسهای سفر را گذاشته ام در فتوبلاگ!

پ.ن: شاید یکی از دوستان برنامه ای در جوان بگیرد و ما هم با جوان آشتی کنیم! ان شاالله!

پ.ن: ضحی ! خانوم دکتر! دلم برات تنگ شده! بی وفا می دونم شمالی الان و توی اتاق رو به سبزی که برام تعریف کردی ولی دلم خییییلی برات تنگ شده!(من همون آدمیم که دلم برای کسی تنگ نمی شه! این یکی استثناست!)

پ.ن: بنده خدایی مریض است برای سلامتی اش دعا کنید!

پ.ن: من در وبلاگ بشری خواندمش ولی شما لینک اصلی اش را ببینید.

   

  

/ 71 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیعه علی

و در بهترين حالت مردم آنها راتنها به عنوان يك حاكم دانسته اند و نه رهبر. با گذشت نزديك به 30 سال از انقلاب مردم (از هر جناح و گروهي و پير و جوان و كودك) همچنان با احترام از نام امام ياد مي كنند چون امام بر دلهاي مردم حكومت كرده بود چون امام با مردم خنديده بود و با مردم گريسته بود چون مردم هميشه و در هر شرايطي امام را در كنار خود مي ديدند .چون مردم وقتي با مصيبتي روبرو مي شدند اولين اظهار همدردي را از جانب امامشان مي شنيدند.چون امام تمام خوشي ها و موفقيت ها را تنها براي مردم مي خواست .چون امام با مردم ساده و بي تكلف سخن مي گفت وهزاران دليل ديگر كه امام را در بين تمام گروههاي مردم محبوب و محترم مطرح كرد.مثالهاي عكس اين مطلب هم در تاريخ بيشمارند. ما هميشه الگوي حكومت اسلاميمان را حكومت اميرالمومنين علي(ع) برشمرده ايم و هرجا توانسته ايم اين موضوع را عنوان كرديم .افسوس كه تنها به حرف و سخن تكيه كرديم و در عمل روز به روز از سيره و حكومت علي دور شديم .حتي براي يكبار هم ننشستيم كه ببينيم و بخوانيم علي در حكومت و ولايت بر مردم چه كرد و ما چه مي كنيم؟ما از مهر و عطوفت علي از مردمي بودن او هيچ نگفنيم و فقط جنگاوري هاي

شیعه علی

و فقط جنگاوري هاي او را در ذهن سپرديم .ما از صبر و بخشش و عطوفت علي هيچ ندانستيم و شايد هم نخواستيم كه بدانيم .ما به ياد نياورديم كه علي بعد از جنگ جمل بر كشته هاي دشمنانش گريست و نگفت خودتان خواستيد كه اين طور شود. نديديم كه علي چگونه با احترام با اسرا برخورد كرد و انها را شكنجه نكرد تا به دروغ اعتراف كنند. به ياد نسپرديم كه علي عمربن عبدود را با اندكي تاخير به هلاكت رساند(بعد از آب دهان انداختن آن ملعون به حضرت) تا مبادا اين ضربه شمشير از سر خشم شخصي باشد و نه مبارزه براي اسلام. يادمان نماند كه علي از جانب همسر يكي از كشته شدگان در جنگ (كه ايشان را درمرگ شوهرش مقصر مي دانست ) ناسزا شنيد و گريست و از او دلجويي كرد و براي بچه هايش نان پخت.به ياد نياورديم كه علي در تمام شرايط خواستار اجراي عدالت بود حتي در مورد دشمنانش .انجا كه از فرزندان خواست كه در صورت شهادت ان ملعون را تنها با يك ضربه و نه بيشتر قصاص كنند .خداي من علي حتي بر قاتلش كه شمشير كين بر فرق مبارك حضرت كشيده بود رحم و عطوفت داشت .علي نگفت كه ابن ملجم را زجركش كنيد و خانواده و طايفه او را به اسارت بگيريد و شكنجه كنيد و .... يادمان نماند كه علي

شیعه علی

يادمان نماند كه علي در صفين يارانش را از مقابله به مثل كردن و بستن آب بر دشمن برحذر داشت .علي به يارانش شمشير و خنجر و بانوم و تفنگ نداد كه مردم مخالف را قلع و قمع كنند كه شايد اگر اينگونه مي نمود ديگر نيازي به 25 سال سكوت و گريه درچاه و...نبود .ولي اين صبر و سكوت باعث شد كه مردم خود نياز به حكومت علوي و رهبري علي را درك كنند و اينگونه شد كه اصالت و اقندار حكومت شيعي شكل گرفت وامروز بعد از قرنهاي متمادي نام اميرالمومنين حتي در ميان مخالفانش با احترام برده مي شود.چون علي (ع) بر دلهاي مردم حكومت كرده بود. به راستي كه مانند علي در تاريخ بشريت تكرار نخواهد شد و تا زمان ظهور مهدي (عج)حكومتي همچون حكومت علي ايجاد نمي شود.اما اكنون ما اين تفاوت ها در نحوه اداره جامعه و برخورد با مردم را مي بينيم و باز هم دم از حكومت علي مي زنيم وبا اين كار ظلمي بزرگ در حق نام اين بزرگ مرد تاريخ اسلام روا مي داريم. ولي دوستان عزيز بياييد حداقل اين جمله اميرالمونين را به خاطر بسپاريم كه "مرد را به حق بشناسيد نه حق را به مرد"

2

گریه در خفا برای اهل بیت مورد رحمت است نه جلوی این همه ملت.چرا فقط هر موقع این اوضاع میشه به گریه می افتن.این احمدی نزادم ملعبه ای بیش برای حضرت اقا نیست که انداختدش جلو و هرکاری دوست دارن با اینده ملت میکنن.اینو خوب میدونی والا از بی کفایتی این دولت چیزی کمتر از دوول قبلی نداره ولی یه ادم بی اراده و بی حیا داره که هر کار بگن حتما انجام میده

سوده ط

گریه در خفا و غیر خفا ندارد؟این روایت از عمر است؟!حضرت اقا ملعبه نیاز ندارد بنده خدا!امر کند ما طومار هر کس را که بفرمایند در هم می پیچیم.در برابر ما مردم احمدی قدرتی ندارد.قدرت احمدی هم از مردم است و گر نه او هم یک ادم معمولی است. راستی اوضاع خراب نیست ها...توجه داری؟اوضاع برای اونایی که پرده از فتنه هایشان افتاده است خراب است. دقت کردی که دیروز صداش می لرزید؟البته من خیلی دعایش کردم که خدا عاقبتش را به خیر کند.امیدی به اصلاح فرزندانش ندارم ولی به هر حال خدا بزرگ است و هر کس را که بخواهد هدایت می کند.

مائده بنابی

جناب 2: یادم نیاد جایی لزوم خفا رو خونده باشم! شما که دم از اطلاع داشتن از امام می زنید خواب بودید وقتی تلویزیون برنامه محرم را در جماران پخش می کرد و امام در حال گریه بودند؟! خفا؟!! نکنه بهتون الهام شده اینها؟!!!! کاملن با سوده هم موافقم!‌سال 78 خبری از احمدی نژاد نبود و ما 23 تیرش آمدیم و حماسه ساختیم که بگوییم کوچمتر از این غلطها هستند آنها که دل ولی فقیهمان را به درد آوردند! فریاد زدیم که هیج غلطی نمی توانند بکنند! آقایمان اشاره کند به دمی کارشان یکسره است! و امروز هم ما همان مردمیم نوجوان بودیم حالا جوان شده ایم و نیرویمان بیشتر و آمادگیمان هم! این را مطمئن باشند آنها که خواب دیده اند برای ولایتمان!

مائده بنابی

این که دوستان ما را و تمام آن مردمی که را تهران بودند و آمدند لبیک بگویند به آقایشان را نمی ببینند جای عجب است! آنها فقط تهرانیهای ماجرا بودند! یادآوری می کنم دعوت سازمان تبلیغات اسلامی از مردم و حضور امت حزب الله در صحنه را در سراسر کشور که فریاد برآوردند مرگ بر ضد ولایت فقیه! در زمان شلوغی ها! اما در مرود 25 سال سکوت مولای متقیان! این بی لیاقتی مردم بود که باعث شد علی ساکت بماند و چه بسا اگر چنین نمی شد اسلام بسیار از آنچه هست فراتر بود اکنون! این نیست که ماندگاری مولا در ذهن بشریت بر سر سکوت 25 ساله باشد آقا! در ضمن ما هم اکنون برخلاف آنچه خطیب جمعه گفت اجماع داریم بر سر رهبرمان! آقایان جشمانشان را وا کنند بد نیست! ما اجازه نمی دهیم کسی ما را حساب نکند و حمایت ما را از رهبرمان! اختلاف جمعیت نماز جمعه آقا و هاشمی خود گویاست! وای بر آنانکه بخواهند غلطی در این زمینه بکنند!!!!

مائده بنابی

راستی جناب شیعه علی: یادت باشد در وصیت نامه ات بگویی فرزندان فرزندانت بیشتر دقت کنند به آنچه تاریخ از مظلومیت رهبر اینروزهای انقلاب نقل خواهد کرد که بی شک هم پایدار است یادش و هم مظلومیتش!

احمد

شما ما را مسخره کرده ای یا خودتو.بهت توصیه می کنم یک سری به سایت آقای توکلی نماینده اصولگرای مجلس بزنی وببینی در قسمت اظهار نظرهای خوانندگان سایت که مردم با چه حجمی علیه احمدی نژاد و بهطرفداری از میر حسین عزیز نظر می دهن. adress:www.alef.ir