ناکام؟

بعد از 5 سال و نیم اعتراف می کنم که از روز اول هم دوستت نداشتم! هم تو می دانستی و هم من و هم همه ی آنهایی که در جریان بودند! من سالها شعار داده بودم و گفته بودم که به تو فکر هم نمی کنم؛ که از تو متنفرم ولی آخرش نمی دانم وسوسه بود یا عشق؛ قبول کردمت! این من بودم که قدرت انتخاب داشتم ولی این تو بودی که بردی! و حالا این منم که همه چیز را به پایت باخته ام! عمرم را!

حالا بعد از حدود 2000 روز سخت آمده ام بگویم دیگر معتادت شده ام و هنوز نمی دانم چه کنم با تو! همه فکر می کنند من و تو چه به هم می آییم ولی من تو را این جوری که همه می بیینند نمی بینم و نمی خواهم! تو را جوری می خواهم که خودت هم در آن بی تجربه ای و خودم هم! اما حداقل می دانم اگر آن شوی می توانم عاشقت شوم! نه اینکه عادتم شوی!

نمی گویم از بودن با تو، همین تویی که همه دیده اند، سودی نبرده ام؛ ولی برای بودن با همین تو بهایش را هم پرداخته ام! دیگران فقط عکسهای یادگاریمان را دیده اند و تبریک ها را شنیده اند و اگر ساده بودند حتی غبطه خورده اند به این همراهی!

"با تو این منم و با تو سرشارم از هر چه....!" هر چه "چه"؟ هر چه تشویق؟ هر چه تبریک؟ هر چه موقعیت شغلی و جایگاه اجتماعی؟ هر چه چه؟

بیشتر باید فکر کنم تا شاید راهی پیدا کنم که ببینم من از این همه حضور به چه رسیده ام؟ و این ثمره ارزش کافی داشته؟

 

 

 

 

/ 8 نظر / 5 بازدید
مائده بنابی

یادم رفت بنویسم:هنوز آن قدر دوستت دارم که اگر دوباره حق انتخاب داشته باشم تو را انتخاب کنم!

نجوا

اين آخري كه تو نظرات نوشتين؛ خيلي خوب بود و البته نظرم رو تغيير داد. هميشه موفق و مؤيد باشين (هم 88 رو هم سالهاي بعدش رو)

شیوا شوق

چقدر جالب! حست نسبت به رشته ت مثل حس منه به رشته م. پیش خودمون بمونه ها!

مائده بنابی

من هنوز به چیزی مطمئن نیستم! حتی حس خودم درباره ی این ماجرا!

معصومه جان

کجایی؟ باز رفتی تعطیلات پایان نامه؟

saghi

ها؟ خوبی؟ واسه یونی و یو که اغلب دم آسانسور میدیمت تنگ شده.[قلب]