عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

 

ادامه :

   آقا آن قدر سر مردم گرم نان و پول و زندگي و ز ن پو بچه است که متوسط ثانيه هاي کتابخواني در کشور ما به منفي بي نهايت ميل مي کند! اين نشانه رشد اقتصادي مملکتمان است. هر چند که شما خودتان بهتر از ما مي دانيد.اصلا شماييد که واژه اقتصاد اين حلال ترين واژه را با جان و دل براي مردم تعريف مي کنيد. همين امر که حقوق کارمندان کم است( خب چرايش معلوم است) باعث مي شود کارمندان به شغل آزاد روي بياورند و پايه اقتصاد اين مملکت را قوي کنند. خود من مهندسي را مي شناسم که حقوق معلمي کفاف زندگي اش را نداد و افتاد تو بازار , تو خط کفش .الان هم پولش از پارو بالا مي رود و براي مملکت سرمايه گذاري مي کند.

     آقا گاهي خدا را شکر مي کنم که تحصيلات عاليه را در حد راهنمايي و دبيرستان ادامه ندادم و الان تو بازار يه راسته دست خودم است و پولش هم الحمدلله يه آب باريکه اي هست.

   اصلا مي دانيد آقا علم براي علماست , برا کسي که مي خواد دانشمند بشه . اميدواريم ان شاء الله هر چه زودتر مغز ها و نخبگاني که به کشور هاي غربي مهاجرت کردند برگردند و ما را هم مستفيض کنند. من نمي دانم آنجا چه چيزي به آنها مي دهند که اين جا نمي دهند . غذاي بهتر , پوشاک شيکتر , يا شايد هم کاغذ هاي سفيدتر؟

 

ادامه دارد ...

 

   + مائده ; ۸:٢٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/۸/٢
    پيام هاي ديگران ()