عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

 

از :شاکي

به : آقاي شاکي پرور مسئول

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما مسئول گرامي به خاطر انجام کارهاي واقعا مشکل و طاقت فرسا از جمله کندن اتوبان ها و خيابان ها و کوچه ها و بن بست ها به منظور يافتن گنج و دوباره آسفالت کردن آنها که الحق چه خدمت بزرگ و امر خطيري را در حق مسئولين موزه ايران باستان انجام مي دهيد ! و انصافا چه مروت و مردانگي داريد در امر کاهش هزينه ها به طوري که آنقدر کوچه ما بالا آمده که احتياجي به آسانسور و اينجور آلات از غرب واردشونده اي نيست.وا مسئولا که فرهنگ سازيد.

من مانده ام در سرعت انجام امور! دست مريضاد . خسته نباشيد. همين چند روز پيش پسر پدر سوختهام بدون گواهينامه ماشين را برده بود که گشتي بزند در حوالي , گشتي هاي شما که خدا خيرشان دهاد , گرفتندش. دستشان طلا ! ما هم افتديم دنبال کار تا ماشين را بستانده و پسرک را آزاد کنيم. کار با سرعت بسيار بالايي با اندک مايه اي به عنوان خسته نباشيد که البته چيز قابل داري هم نبود , انجام شد وخانواده را از غم دوري ماشين نجات داد. اي والله !

آقا دستتان درد نکند! من هميشه کفته ام معتادين و افراد مبتلا به سارس و ايدز بايد  از جامعه طرد شوند. بالاخره آنها هم آدمند. جمعيت کثيزي از آنها به علت وجود فاکتوري به نام دوست ناباب( که بايد از جامعه طرد شود) به اين راه کشيده شده اند. ودر اين جا بايد به خاطر ايجاد فضاي سبز و پياده رو ها , پل هاي هوايي و ... به جهت اسکان معتادين که سرمايه هاي اين جامعه هستند, تشکر کنم . دمتان گرم ! دختر خودم تعريف مي کند که وقتي با دوستانش براي هوا خوري به پارک  رفته بودند, ماموري بسيار مودب به آنها ب هآنها گفته که آنجا را ترک کنند چرا که آنجا فقط مخصوص  دختران فراري است . اي والله از اين هشدارها!!

 

ادامه دارد .....

 

   + مائده ; ۳:٠٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۸/٢
    پيام هاي ديگران ()