عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

ببخشید شما؟

بخشی از یک خبر:

"به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، علی مطهری در وصف مرحوم عزت‌الله سحابي نوشته است: او مانند پدرش و مهندس بازرگان به تركيبي از اسلام و دموكراسي غربي قايل بود كه نتيجه آن حكومتي است دموكراتيك كه براي اسلام احترام قايل است و مردم در انجام فرايض مذهبي خود آزادند، نه حكومتي كه به دنبال پياده كردن و اجراي احكام اسلام است.

علی مطهری در اظهار نظری جالب مدعی شد: در مجموع ما با تيپ نهضت آزادي خوب برخورد نكرديم و هراس بيجايي از آنها داشتيم، بنابراين كمتر اجازه اظهار نظر به آنها داديم."

 

سوال: حضرت آقا چیکاره ی اسلامید که نظر می دین اسلام براشون احترام قایل بوده؟ احتمالا شما رو ول کنند می گین همه ی فرق منحرفه ی ایجاد شده در اسلام به جز شیعه هم مورد احترام اسلامند! چون اینها از اسلام منحرف شدند! جدا نمی فهمی دموکراسی غربی بااسلام همخوانی نداره؟

جناب، این گروه نهضت آزادی اگر بهشون اهمیت می دادن ریشه ی اسلام و انقلاب رو توی ایران میزند!

در مجموع شما چه حقی داری که بگی نظام خوب برخورد کرده یا نه؟ برادریت رو خوب ثابت کردی به نظام که حالا جای نظام نظر هم میدی که فلان و بهمان!

امام گفتند خطر نهضت آزادی از منافقا بیشتره! نشنیدی؟ یا دوست داری نشنوی؟

امام به منافا گفتن فرزندان مهندس بازرگان! حالا حضرت عالی یهو از کجا امر بهت مشتبه شد؟

همین پرویروز ها به بابام گفتم که کسی که اظهار نظر می کنه باید شان خودشو حفظ کنه! آقای علی مطهری شان خودت رو حداقل تا آخر همین دوره ی نمایندگیت حفظ کن! این رو به خاطر رایی که بهت دادم می گم! اگر احساس پشیمانی نداشتم درباره ی رایی که دادم هرگز سعی نمی کردم روی حرفهای صد تا یه غازت وقت بذارم!

   + مائده ; ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۳/۱٢
    پيام هاي ديگران ()