عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

بعد اختتامیه

١. تشکر می کنم از ژیلا صادقی به خاطر تک مضراب زدن های نابش به ویژه به محسن تنابنده!

و تشکر خیلی خاصی می کنم از جمال شورجه. که یادآوری کرد اینجا آزادی وجود دارد که راست راست جلوی معاون رئیس جمهور -مشایی- که البته من ازش خوشم نمیاد،‌میاین می گین آزادی نیست و کسی کاریتون نداره!

٢. تشکر می کنم از علیرضا قربانی برای ترانه ای که امشب خوند! دوست می داشتم!

٣. تشکر می کنم از زهرا.ز! مرسی بابت کارت امشب!

پ.ن:

پیروی کامنت زیر از سمانه:

همچین گفتی "در این مملکت" که انگار اصولگرا نیستی و یه اصلاح طلب تیری!:دی
مائد جون تو دیگه چرا اینجوری می بندی به این مملکت. این جا که گل و بلبله. یعنی داری می ری شیطان بزرگ؟ آمریکا؟ دشمن کیه؟!
یا شایدم داری می ری بشی هم کلاسی سران فتنه توی انگلیس!:دی
ما که فعلن در خدمت مملکتیم قربونت برم.


سمان جونم منم همچنان در خدمت این مملکتم! منم همچنان از درمانگاه ورامین خوشم نمیاد و بهش می گم لعنتی! منم همچنان طرح رو دوست ندارم! ولی به خاطر ایراداش که دستیار نداره، مسئول درست و درمون نداره. ولی با این همه تو همین مملکت مستقل از دولتش همیشه همین بوده!

چون من و تو که کارمند فلان اداره ایم کار هم دیگه رو راه نمی اندازیم. و فحش هم می دیم!

ولی برای تحصیل، من می خوام برم اونور آب حتی شیطال بزرگ چون علم رو از دستش بگیرم بیارم برای مردمم! تا محتاج دشمن نباشیم! دشمن همین شیطان بزرگه! توو این شکی نیست! حالا آب دست شمره دوره هم دوره جنگ گرم (!)نیست! باید جور دیگه رفت آورد برگ برنده رو!

من امیدوارم خدا کمک کنه تو شرایط که قرار گرفتم آدم باشم و یادم باشه با پول همین مردم درس خوندم و علمم رو بیارم برای مملکتی که توش آدم تربیت بشه که جلوی دشمن، جلوی شیطان بزرگ وایسه!

راستی فرق ما با سران فتنه اینه که وقتی رسیدیم اونجا، ذلیل و کور نمی شیم و یادمون نمی ره دشمن چیکاره س!

آره دوس جون :دی

پ.ن2:

آقای معلم عزیز و محترم که نمی دونستی توی کلاسی که از من توش تعریف می کنی دوست خانوادگیم پیدا میشه، من فحش شما رو دریافت کردم ولی من ابدا چنین حسی ندارم. و فقط امیدوارم با گفتن این جور جمله ها حداقل آروم بشین. همچنان معتقدم - و به حامل پیغامتون هم گفتم- که خیلی چیزها از شما یاد گرفتم و علت جسارتی که الان توی تجربه کردن دارم تا حد زیادی شما هستین. هر چقدر هم که شما توی دلتون عصبانی بشین از مواضع سیاسی من، می دونم شاگرد خوبی بودم برای یک معلم خوبتر! همین.

   + مائده ; ۱٢:۳٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۱۱/٢۸
    پيام هاي ديگران ()