عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

وقتی ما منتظر 5 شنبه ایم!

١.لذت می برم از اینکه برنامه ی "شاخص" مثل نفتی شده که در لانه ی مورچه ها ریخته اند! همه ارکان فتنه صدایشان در آمده!

٢.در عجبم از حسن خمینی که رنج نامه پدرش را هم زیر سوال می برد با این نوشته ها! (پاسخ ضرغامی به حرفهای عجیب و غریب سید حسن خمینی)

٣.قسمت هایی از نوشته ای خطاب به علی مطهری که این روزها خیلی ناراحتم ازاینکه به او رای داده ام! خیلی! (از روزنامه وطن امروز.ستون طنز)

این روزها علی مطهری در ساده‌اندیشی، گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده است؛ فهم ایشان از شفاف موضع گرفتن خواص، در نامه‌ای که خطاب به میرحسین نوشت، متجلی شد و تنها به نیمی از فرمایش رهبر انقلاب جامه عمل پوشاند و به جای اتخاذ موضع دوپهلو، آشکارا ساده‌لوحی خود را ثابت کرد.

آقای مطهری! اخیرا ادعا کرده‌اید که اول‌بار باب انتقاد از آقازاده‌های آقای هاشمی را شما گشوده‌اید؛ اگر این اقدام کار مناسبی است، پس چرا احمدی‌نژاد را به خاطر طرح پاره‌ای سوالات درباره آقازاده‌ها در مناظره، به باد انتقاد می‌گیرید و اگر قیام برای احیای عدالت و مبارزه با بی‌بند و باری اقتصادی و افشاگری دست‌های آلوده به بیت‌المال مسلمین، عملی ناپسند است که بنابر اعتراف خودتان شما متهم ردیف اول هستید!

"اگر مطهری «جاذبه و دافعه علی» را نوشت، شما با مواضع اخیرتان دشمنان را جذب خود و دوستان را از خود طرد کردید. اگر مطهری «خدمات متقابل اسلام و ایران» را نوشت، شما خدمات متقابل فرقه سبز و دشمنان بیرونی را ترسیم کرده‌اید؛ یک خدمت، آنها به شما می‌رسانند و یک خدمت، شما به آنها. اگر مطهری «اسلام و مقتضیات زمان» را نوشت، شما از درک اقتضای زمان عاجزید و به جای شنیدن ندای هل من ناصر انقلاب، «صدای آمریکا» را شنیده اید. اگر مطهری کتاب «ولاها و ولایت ها» را نوشت، شما لیاقت سربازی ولایت فقیه را از دست داده‌اید.

آقای مطهری! با کدام استدلال، موسوی را با «علی» و حق او را با حق نادیده گرفته‌شده «امیر‌المومنین» مقایسه کرده‌اید؟ از قیاس‌تان خنده آمد خلق را و گریه آمد که چرا از آنهمه فضایل شهید مطهری چیزی به دست شما نرسیده است

آقای مطهری! اگر نبود که نام خانوادگی‌تان «مطهری» است، ستون طنز «روزخند» را که مایه انبساط مخاطبان‌مان است، دستمایه نقد شما و آزار خوانندگان عزیز نمی‌کردیم. کاش نام شما هم «کروبی» و «موسوی» بود تا می‌توانستیم به جای انتقاد، می‌خندیدیم به این سادگی بی‌مثال.

پی نوشت: من در این مورد مورچه خانوم بودنمو تکذیب می کنم :))

پی نوشت: چه خوب که نسل دوم انقلاب هستند که وقتی شاخص پخش می شود به تو روی تصویر نشان دهند که در این درگیری ها کجا ایستاده اند و بگویند هنوز همه جنایات منافقین را نمی گویند! ولی چالب است که از همین بخش مستندات ترس بر اندام فتنه گران افتاده!! می ترسند ما بفهمیم اگر امام الان بود با اینها چه می کرد!‌

_در بخشی از سخنان امام می گویند اگر اصلاح نکنید به مردم می گویم با شما همان کاری را بکنند که با شاهنششاهی کردند!

 

   + مائده ; ۳:۳۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱۱/۱٩
    پيام هاي ديگران ()