عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

با افتخار هم صدایت می شوم برادر! با افتخار آنچه را نوشتی اینجا می گذارم

هان ای دشمن! از این پس قصه همین است. ساندیس نظام‌مان را می‌خوریم. از مرخصی‌اش استفاده می‌کنیم. سوار اتوبوس می‌شویم و در خیابان علیه شما شعار می‌دهیم و در برابرتان تمام قد می‌ایستیم. ما همه‌مان حکومتی هستیم.

من مستأجر نیستم. به من خانه هم داده اند. خانه‌ام بیت ‌رهبری است. بیت رهبری فقط خانه "سید‌علی" نیست. کاشانه ما هم هست. ناشیانه حرف نزنید. ما به این آشیانه ساده و صمیمی افتخار می‌کنیم. تا وقتی حاکم، «علی» است، راهپیمایی‌های ما، همه حکومتی است.

.

.

.

نظام ما با ساندیس و نی و تی‌تاب و هوندا 125 همه حیثیت «همه ابرقدرت‌های دیگر+1+5» را به بازی گرفته. ما تا ساندیس داریم بمب هسته‌ای می‌خواهیم چه کار؟ حالا دیدی که ما چرا انرژی هسته‌ای را برای مصارف صلح‌آمیز می‌خواهیم؟! شما هر وقت نی ساندیس نظام ما را حریف شدید، آن زمان حرفی نیست، ما هم می‌رویم سراغ نیزه.

راستی! یادم رفت بگویم، برای این دل‌نوشته که تقدیمش می‌کنم به مولایم خامنه‌ای، 2 تا ساندیس گرفتم، یک تی‌تاب، حرفی هست؟!

حسین قدیانی، فرزند شهید اکبر قدیانی

پ.ن: برادر! بگذار هر کسی هر یاوه ای میخواهد بگوید! ما با خدای خود معامله کردیم و رهبرمان را معامله نمی کنیم!  و نظاممان را! بگذار برای اسیریشان تلاش کنند در دام آزادی ای که استعمار 30 سال تلاش کرده به خوردشان بدهد! بگذار خوش حالی دل همان سران غربیشان را باعث شوند! برای ما بس است که دل مولای غایبمان را شاد کنیم! بگذار به شبستری و سروش افتخار کنند که قران را وحی نمی دانند! بگذار به تمام فلاسفه شان افتخار کنند که دین را آفت اجتماع می دانند! بگذار به نهضت آزادیشان مفتخر باشند که اسلام نابش در رابطه با آمریکا و بندگی اش معنی می شد و می شود!ما را کتاب الله و سنت معصومین و گفته های امام راحل کفایت می کند! ما آرزوی روشنفکر خوانده شدن و دین مخلوط با فلسفه غرب نداریم! با افتخار دین سنتی پیامبر 1400 سال پیشمان را دوست داریم! ما ترقی از نوع مورد تایید کاخ سفید مثل آنچه آن مرجع را دارایش خواندند، نمی خواهیم! ما تسلیت خفت بار رضا پهلوی را برای مرگ پیرمان افتخار نمی دانیم! ما خداجوی نیستیم آنگونه که آن مهندس به کسانی که خیمه عزای حسین را آتش زدند، لقب داد! ما تغییر زمانه را می فهمیم! و مبارزه علیه تمامیت سیاسی کشور که امروز توسط امویان انجام می شود را بدتر از مبارزه علیه تمامیت ارضی آشوبگران کردستان در سال 58 می دانیم! 

 

پ.ن: دوستان هم دانشکده ای: می گم خیلی هم تلاش نکنین برای استعداد درخشان و نخبه شدن! به کاری نمیاد! تاهل بیشتر به کارتون میاد تا نخبه و نمونه و استعداد درخشان بودن! چون متاهل که باشین همه جا میتونین طرح بگذرونین! ولی در غیر این صورت هر چی باشی سرکارتون می ذارن! حتی اگه قول داده باشن! :))

 

   + مائده ; ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱٠/٢٠
    پيام هاي ديگران ()