عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

استاد ما و نهضت آزادی!

امروز دفاع سمیه بود. رفتم دانشکده. نمی دونستم دکتر توسلی رو گرفتن! دختر محمد توسلی و خواهر زاده ابراهیم یزدی! کله گنده های نهضت آزادی (نمی دونم چرا آدم یاد لیبرالیسم می افته با این دو تا کلمه)

خبر رو که شنیدم یه سرچی کردم که کی و چه جوری گرفتنش! گفتن یه سری بچه ها می خوان بیانیه بدن و اینا!حرف زدم باهاشون که آقا شماها که نمی دونین این بنده خدا چیکاره بوده! چی می خواین بگین؟!

8 گذشته بود رسیدم خونه! تو وب یکی از بچه های یونی دیدم نوشته اینا تاب بیرون بودن بچه های پدران آزاد ایران رو ندارن!

قبلش نگران بودم برای بچه هایی که می خواستن بیانیه بدن! ولی دیدم بهتره حداقل حالا که اینجا رو بعضی از بچه ها می خونن نامه ی امام به محتشمی رو بذارم اینجا! دقیقا توضیح دادن که اینا چه آدمایین! (نهضت آزادیا رو عرض می کنم!)

بسم الله الرحمن الرحيم 

جناب حجت الاسلام آقاي محتشمي، وزير محترم كشور- ايده الله تعالي 

در موضوع نهضت به اصطلاح آزادي مسائل فراواني است كه بررسي آن محتاج به وقت زياد است. آنچه بايد اجمالا گفت آن است كه پرونده اين نهضت و همين طور عملكرد آن در دولت موقت اول انقلاب شهادت مي‌دهد كه نهضت به اصطلاح آزادي طرفدار جدي وابستگي كشور ايران به آمريكا است، و در اين باره از هيچ كوششي فروگذار نكرده است ؛ و حمل به صحت اگر داشته باشد، آن است كه شايد آمريكاي جهان‌خوار را، كه هرچه بدبختي ملت مظلوم ايران و ساير ملت‌هاي تحت سلطه او دارند از ستمكاري اوست، بهتر از شوروي ملحد مي‌دانند. و اين از اشتباهات آنها است. 

در هر صورت، به حسب اين پرونده‌هاي قطور و نيز ملاقات‌هاي مكرر اعضاي نهضت، چه در منازل خودشان و چه در سفارت آمريكا و به حسب آنچه من مشاهده كردم از انحرافات آنها، كه اگر خداي متعال عنايت نفرموده بود و مدتي در حكومت موقت باقي مانده بودند ملت‌هاي مظلوم بويژه ملت عزيز ما اكنون در زير چنگال آمريكا و مستشاران او دست و پا مي‌زدند و اسلام عزيز چنان سيلي از اين ستمكاران مي‌خورد كه قرن‌ها سر بلند نمي‌كرد، و به حسب امور بسيار ديگر، نهضت به اصطلاح آزادي صلاحيت براي هيچ امري از امور دولتي يا قانون‌گذاري يا قضايي را ندارند ؛ و ضرر آنها، به اعتبار آن كه متظاهر به اسلام هستند و با اين حربه جوانان عزيز ما را منحرف خواهند كرد و نيز با دخالت بي‌مورد در تفسير قرآن كريم و احاديث شريفه و تاويل‌هاي جاهلانه موجب فساد عظيم ممكن است بشوند، از ضرر گروهك‌هاي ديگر، حتي منافقين اين فرزندان عزيز مهندس بازرگان، بيشتر و بالاتر است.

   

"نهضت آزادي" و افراد آن از اسلام اطلاعي ندارند و با فقه اسلامي آشنا نيستند. از اين جهت، گفتارها و نوشتارهاي آنها كه منتشر كرده‌اند مستلزم آن است كه دستورات حضرت مولي الموالي امير المومنين را در نصب ولات و اجراي تعزيرات حكومتي كه گاهي بر خلاف احكام اوليه و ثانويه اسلام است، بر خلاف اسلام دانسته و آن بزرگوار را-نعوذ بالله- تخطئه، بلكه مرتد بدانند! و يا آن كه همه اين امور را از وحي الهي بدانند كه آن هم بر خلاف ضرورت اسلام است.

نتيجه آن كه نهضت به اصطلاح آزادي و افراد آن چون موجب گمراهي بسياري از كساني كه بي‌اطلاع از مقاصد شوم آنان هستند مي‌گردند، بايد با آنها برخورد قاطعانه شود، و نبايد رسميت داشته باشند. 

و السلام علي من اتبع الهدي. توفيق جنابعالي را از خداوند تعالي خواستارم.

روح‌الله الموسوي الخميني 

 

پ.ن: دلم فقط نگران یه چیزه: " افراد آن موجب گمراهي بسياري از كساني كه بي‌اطلاع از مقاصد شوم آنان هستند مي‌گردند."

 

پ.ن: خانوم دکتر واقعا آدم علمی و منضبط و متخلق به اخلاق نیکو هستند! ولی این ها برای حمایت سیاسی ازشون کفایت می کنه آیا؟ وقتی ما نمی دونیم چرا گرفتنشون! ولی بچه ی کسی بودن مسلما دلیل گرفتن یه نفر نیست! اگر اینجوری بود دختر اونایی رو می گرفتن که ثانیه به ثانیه می رفتن به بی بی سی می گفتن بابام امروز اینو گفت و فرداش اون رو گفت! این حرف که اینا رو به خاطر باباهاشون گرفتن از سایت خود نهضت آزادی درومده! پس قابل اعتماد نیست! چون هر کسی چیزی رو می گه که دوست داره باهاش ازش قهرمان بسازن!

 

   + مائده ; ۱:٠٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۱٠/۱٦
    پيام هاي ديگران ()