عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

حسین (ع) از آن امویان نیست!

و هذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان

خیلی اوقات با دوستان صحبت می کردم که سبزهای اموی ننامند این جماعت خطا را!

حالا امروز در عاشورای حسین(ع)وقتی خودشان به سان بنی امیه کف و سوتشان را راه انداختند و حرمت شکنی را که از امام خمینی (ره) آغاز کرده بودند به خاندان عصمت کشاندند، حرفی برای گفتن نماند! شما همان کردید که کوفیان و شامیان به دستور یزید با خاندان حسین (ع)!

آری ! به مسلمانیتان هم شک هست! نگویید مگر حسین(ع) مال شماست که اگر ذره ای در دلتان حب حسین (ع) بود این چنین نمی کردید با عزاداران حسینی که فتنه ی 1400 ساله را برایشان امروزی کنید!

حسین (ع) و حب حسین (ع) برای کسیست که بفهمد حسین (ع) برای چه رفت! حسین (ع) برای وقتی نیست که شما هوس سواری کنید و چند ساعتی را در خیابانها چرخ بزنید در بین دسته ها! حسین (ع) برای آن کسی ست که بفهمد راه حسین (ع) ممتد است! بفهمد ولایت حسین (ع) تا امروز و تا قیامت ادامه دارد و حسین (ع) برای آن کسی ست که به اسلامی بودن کشورش با تمام ارکان اسلام افتخار کند!

حسین (ع) برای آن است که زندگیش بر مبنای راه حسین (ع) است! نه آنکه دیروزهایش را هر طور که خواسته گذرانده و حالا که نام حسین (ع) هم خریدار دارد صدای برآمده از طبل توخالیش عالم را بردارد! و هی بگوید من راه حرف زدن ندارم!

پ.ن: آقای مهندس خائن به نظام اسلامی تا کی نمی خواهی بفهمی تو هم قربانی دشمنان اسلام و ایران شده ای؟ نکند با افتخار می خواهی بگویی شهید دادی؟ آهای کبک در برف غرق شده، چه خوب که قیامت را گذاشته اند برای مکافات تمام این خونها که به دل مسلمین می کنی و می کنید! جواب اینهمه مسلمان را دادن توانی بیش از توان جهانی لازم دارد! نه تو که مرد هیچ کاری نیستی !

  

   + مائده ; ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۱٠/٧
    پيام هاي ديگران ()