عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین

و قدس را خواستند بهانه ی عداوتشان کنند و مکرشان بی نتیجه ماند.

مباد روزی که زنده باشیم و گمان برند حکومتی جز نظام مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه در این سرزمین برپا می شود.

گاهی فکر می کنم بر اصرارشان بر سر عداوت با اسلام که در ملأعام روزه خواری کردند و سر اذان کف و سوتشان به راه بود!!البته انتظار دیگری هم نیست از اینان که بر راه اعاظم خویشند که تهمت و دروغ از هوا برایشان لازم تر شده در زندگی!!

قابل توجه دوستانی که نگران مقبولیت عام رهبر هستند: اختلاف جمعیت حاضران عقاید سیاسی گوناگون در تهرانی که رأیش را هم حتی به موسوی داده بود، مشتی بود نمونه از خروار! خداوند چشم ظاهر و باطن را توأمان عنایت فرماید!!

پ.ن: یک دو هفته ایست که عبارت nonspace making defect خواب و خوراک من و زینب را گرفته! سایتهای معروف مقالات علوم پزشکی چیزی ندارند و اسکولار گوگل را هم که سرچ کنیم فقط مقاله خودمان است در کنگره دانشجویان علوم پزشکی آسیا!!دوستی، عزیزی، استادی ، اگر مقاله ای دارد در زمینه GBR و این عبارت بسی لطف می کند اگر نسخه ای هم به ما بدهد!!!!

پ.ن: از جذاب ترین صحنه های امروز، ورود کروبی بود با ماشین به بلوار کشاورز!! ملت حزب الله ( از اصطلاحات مامانمه) نشسته بودند که وارد شد(تازه در ماشین بود)!‌شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه بلند شده بود و خدا رحمش کرد که در ماشین بود و الا... :) خداوند هر که را که قابل هدایت است هدایت کند و هر که را که نیست به درک واصل فرماید؛ ان شاءلله!

پ.ن: راستی! اگه کسی رو می شناسین که گرفتنش و دختر جوون داره بگین درای خونشون رو شبا قفل کنه!! چون احتمال داره عین عاطفه امام بره بیرون! و مامانش بگه بچمو بازداشت کردن! بعدشم دوباره مامانش بیاد بگه بچم می خواسته ماجراجویی کنه!!!

پیشاپیش

عید مبارک

   + مائده ; ۳:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٦/٢٧
    پيام هاي ديگران ()