عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

ما کرگدنیم!

 

گفتند هر آنچه گفتنی بود را! و ما گوش دادیم! و بی شک آنهایی که باید هم یا شنیدند و یا گوش دادند! و ما منتظریم تا قدس تجلی وحدت را ببیند ان شاء الله! و آنهایی که توطئه در سر دارند بی شک جواب دشمنی را خواهند گرفت!

نوشته بود درباره خردشدن! خودتان بخوانید! (فتنه!)

شب 23 برایم نوشت:" مائد ازت خواهش می کنم از ته قلبت حلالم کنی"!!!!!! برایش زدم: اگه اینارو می گی من متنبه شم کور خوندیا ؛-) . زد: "جدی گفتم لطفا بی تفاوت ازش رد نشو"!!! و زدم: "من گرگدنم آبجی! نمی دونستی؟!" هنوز هم فکر می کنم اینو گفت که شاید من متنبه شم! که به خودش هم گفتم شعورم نمی رسه : )

عیدتان پیشاپیش مبارک!

"ذکرمزامیر" را هدیه می دهم به فاطمه و چقدر دلم می خواست " مصلوب دارهای اشاره " را پیدا می کردم برایش!! و برای شاعرش هم دعای خیر می کنم که هدیه ی خوبی خواهد شد!! اگر نخوانده اید بخوانید این دو را که شعرهای حافظ ایمانی ست!

محمدنوری زاد را در ذهنم همیشه به عنوان کیهانی تندرو می شناختم!از آنهایی که توی مقاله هایشان به هر کسی فحش می دهند تا بگویند ما حقیم! فیلم هایش را خیلی نمی فهمیدم!‌نه تلویزیونی ها و نه سینمایی ها! همیشه هم حسم این بود که به آدمهایی که می شود با مسالمت از کنارشان گذشت تا فحش ندهد راحت نمی شود! به همانهایی که یک زمانی فقط دگراندیش بودند!‌
حالا موضعش را ١٨٠ درجه چرخانده و بوق و کرنایش را یکجور دیگری راه انداخته! اگر افراطی بودنش را به یاد داشته باشیم تفریط هایش هم قابل درک است!

با انسیه قرار گذاشته بودیم قالبی در ذهنمان برای افراد تعیین نکنیم تا  اگر در قالب تعریف شده در ذهنمان حرکت نکردندانتظاری برایمان ایجاد نشود!در این مورد و این روزها خیلی این قرار به کارم میاید!
آن موقع هم برایمان مهم نبود که حالا مهم باشد این آدم! اما جالب است که آدمهایی که امثال ما را در جامعه به ناخالصی متهم می کردند حالا خودشان یادشان رفته دقیقا معنای ولایت چیست!

من که چیزی از عقاید ناب ندارم و الف بچه ام، این را می فهمم که ایراد از یقین است! نه ایرادهایی که یک آدم کلی مدعی با استناد به سایقه و دلسوزیهاش می شمارد!! خوشم می آید آنچنان لباس شفقت و مهر می پوشند که آن طرفی ها هم خنده شان می گیرد!!!

حقتان است بهتان بخندند که دیدی فلانی هم که.....

 قهرمان عوام باش!!

   + مائده ; ٧:۱٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/٦/٢۳
    پيام هاي ديگران ()