عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

این روزها این اتفاقات افتاده:

بالاخره پدر ما هم بازنشسته شد و بعد از بیش از 30 سال خدمت صادقانه از منصب قضاوت کناره گرفت! خدا را شکر! دو سالی بود داشتم خواهش می کردم برای این کار!

 

کلی طول کشید تا مادر از خیر خرید روتین گوشت بوقلمون بگذرد( مزه اش را دوست ندارم) حالا امروز نوبت شترمرغ شده! :) ای بابا!! فردا پس فردا چی می خرند خدا می داند!

 

یکی از اعاظم طنز ایران که چهره اش هم شناخته شده است و برای قلم طنزش احترامی توام با تواضع قائلم، برایم اس ام اس زده: "سلام.واقعا از شما بعیده که اهل درک و خرد و علاقمند به ادب و فرهنگ و هنر باشید و اونوقت این اراجیف رو روی فیس بوک بذارید!! خیلی ساده اندیش هستید و متاسفم.ضرورتی نداشت اینها را بگویم، اما برادرانه و دوستانه گفتم."

اولا ممنونم که باز به سبب عقایدمان نگفتند که شما نه فرهنگ می فهمید نه ادب! |(این را گفته بودند اهالی ستاد انتخاباتی یکی از آقایون که شما فرهنگی نیستید جون عقاید ما را ندارید! نخبه نیستید چون عقاید ما را ندارید!! و ....)

دوم اینکه سپاسگزارم که به همین راحتی عقاید دینی آدم را اراجیف می نامید.خدا را شکر ما عقاید سیاسی شما را هم اراجیف ننامیدیم (البته بی احترامی به آقایمان را بی جواب نگذاشته و نمی گذاریم) و شما دین ما را اراجیف می نامید!! دین ما شامل ولایت مطلقه فقیه هم می شود!

 

هی بگویید فلان ماده گران است! ما ماده ای برای پروژه ی کاریمان لازم داریم که گرمی یک میلیون تومان است! خدایا!!! تکنولوژی دست آنها باشد همین است اوضاع ما! تلاش کنیم برای همین ها!

 

این روزها سبز بستن به دست خیلی آدمها توی چشم آمده و گفتن از آنها! مثل معروفترین مدلهای شوهای معروف دنیا! یا خواننده های آمریکایی! عجیب که دوستان معتقد به اسلاممان خوششان می آید از این اتفاقات! من مانده ام که ارزشهای آدمی چه می شوند که از حمایت بارزترین نمادهای فحشا و فاسد اخلاقی در دنیا هیجان زده می شود!! ما دینمان را به چه می فروشیم!؟!

 

این را بخوانید خوب است! این یکی از آن نوشته هایی ست که آقای طناز محترم برایش متذکر شده بود!!!

 

فرها جعفری و کافه پیانو اش این روزها کمتر جایی شناخته نشده است و حمایت او رئیس جمهور هم! اما جالب است خواندن جوابیه ی او به تابناکی ها که به نظرم از ٣ سال قبل هیچ فرقی با ...نیوزی های تند نویس دولت پسند و ... ملی نویس های دشمن دولت در دروغ گویی نداشته اند!!

سنخیت خاصی با او و نوع حمایتش از احمدی نژاد ندارم اما جالب است که دوستان ستاد انتخابی آقای رضایی یکبار متهمم کردند که همه را به یک چوب نرانم و حالا سایت خودشان راندن که چه عرض کنم بی احترامی و دروغ پراکنی می کنند آن هم فقط به دلیل حمایت اتفاقن ناسیونایستی و غیر دینی از احمدی نژاد!!

 

گوشی موبایل حالا برای چیزی جز آلارم های اینترنت مسنجر هم صدا می دهد!!! :) اس ام اس تهران وصل شد!

 

 

 

 

   + مائده ; ۳:٥٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٥/۱
    پيام هاي ديگران ()