عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

فرزندان انقلاب، انقلاب را میخورند یا وقتی عده ای دارند غرق می شوند به هر چیزی دس

امروز استادی برایم برگه ای گذاشته بود: که انقلابیون اصطلاحی دارند که " انقلاب فرزندان خود را می خورد." ولی این بار "فرزندان انقلاب هستند که انقلاب را می خورند." عجیب دلنشین بود این جمله! و بیشتر از آن تاسف بار!

پس از آنکه مصاحبه ی آن... (فائزه هاشمی) ، نمی دانم بگویم احمق، ضد اسلام، محارب، یا هر چه شایسته خود اوست و توهین هایش ، به مقام عظمای ولایت را شنیدم و ماجرایی که از 18 تیر و خیانت خاتمی به اصلاح طلبان نقل کرده و الا اصلاح طلبان نظام را از اصولش به زیر می کشیدند، مطمئن شدم که شکــّم در مورد عدم پایبندی این جماعت به ولایت درست بوده.

وقتی در منزل آن سخنران معلوم الحال که ضد پیامبر حرف می زد مقادیر خوبی اسلحه پیدا شده مطمئن شدم که عده ای را مترسک کرده اند تا به اهداف کثیفشان برسند! خدا کند خود مترسک ها زودتر خودشان را کنار بکشند.

این جماعت بدبخت را نمی دانم که تا کی بازی این از خدا بی خبران را بازیگری خواهند کرد و شب تا صبح در خیابان سنگ به شیشه ها و خانه ها و مکانهای عمومی خواهند زد.

گروهی این روزها می گویند ممکلت ما و سیستمش دیکتاتوریست! این را متاسفانه در دانشگاه ارزشها هم شنیده ام! گاهی با برخی از آنها حرف می زنی و تمام می شود و گاهی می گویند ما اصل این نظام را قبول نداریم و تجمع می کنیم که نظام در نهایت عوض شود. من به جرات می گویم: پدران ما برای این نظام و موفق شدنش خون داده اند با این قرتی بازی ها وتجمع ها نظامی عوض نمی شود. آدم برای کارهای بزرگ باید عرضه و جرأت داشته باشد. بیایید خون بدهید و نظام را پس بگیرید.

............................................این قسمت با توجه به فرمایشان حضرت آقا ولی امر مسلمین حذف شد.

 

طرفداران موسوی را دعوت می کنم به خواندن وبلاگ حامد قدوسی

بخشی از بیانیه 27 خرداد موسوی:

لذا حساب ما از کسانی که با آشوب و تخریب اموال خصوصی و عمومی فضای جامعه را متشنج کنند و آن را به سوی هرج و مرج ببرند جداست. بلکه اطلاعاتی که به دست ما رسیده است نشان می دهد این اصحاب تقلب و دروغ هستند که برای تکمیل طرح خود به بانک ها و ادارات و اموال مردم حمله می کنند و آنها را تخریب می نمایند. بنابراین عموم مردم را به هوشیاری در برابر این نقشه فریبکارانه و تداوم اعتراض با حفظ آرامش دعوت می کنم

 

می بینم جقدر طرف مقابل را عصبانی نکردید و تحریک ننمودید و باز هم می بینم که چقدر کار را فقط به صورت قانونی پیگیری می کنید! این است معنای پایبندی به ولایت فقیه! نمردیم و این را هم فهمیدیم

 

.

     

اعتراض به شورش و آشوب گری میدان ولیعصر 26 خرداد   

   

   + مائده ; ٢:٤۱ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۳/٢۸
    پيام هاي ديگران ()