عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

ناوی ساد. صربستان

امروز ۸ جولای!

دیشب رفتیم پارک دانوب!

چون مسیرشو بلد نبودیم با تاکسی رفتیم! هر چند اختلاف چندانی ندارن! واحد پول اینجا دیناره!! و مسیر اتوبوسی حدودن برای دو نفر از ۵۰ تا ۸۰ دینار در میاد و مسیر تاکسی ۱۰۰ دینار!!

توی راه راننده ی تاکسی که انگلیسی خیلی بلد نبود با زحمت از ما پرسید اهل کجاییم و وقتی فهمید ایرانی هستیم باز هم با سختی زیاد گفت که از آمریکا متنفره!!!

پارک دانوب قشنگ بود!‌البته ما به خاطر اینکه شب بود فقط ۳ تا عکس انداختیم! ( توی بروشور های جانگردیشون نوشته زیباترزین پارک شهره!)

و بعدش هم رفتیم میدون اصلی شهر!

توی ناوی ساد همزمان با این کنگره یک فستیوال فیلم در حال برگزاریه!

 دیشب میدون اصلی پر آدم بود! حتی جای سوزن انداختن هم نبود!

چند تا مجسمه ی بی نظیر و یکی و دوتا بنای قدیمی اونجا بودند که خیلی قشنگ بودن! حتمن وقتی برگردم عکسشو می ذارم تو فتوبلاگم! آخه سرعت اینترنت اینجا خیلی تعریفی نداره! و برعکس ترکیه که تو فرودگاه اینترنت وایرلس داشت اینجا هیچ خبری نیست!

بهترین ارائه ی امروز به نظر من مال آقایی بود که با این که اهل صربستان بود از لهستان شرکت کرده! عالی بود! در مورد تشکیل پلاک لیژن در عروق! با فراز و فرود های صداش و حرکات دستش زنده نمایی می کرد!!( این اصطلاح رو که می گم یاد اونروز می افتم که پریسا گفت دکتر جفت پا هم بپره وسط زنده نمایی محسوب می شه!)

و بعد هم یک دختر هلندی که خیلی مسلط بود!

هندی ها هم خوب ارائه دادند! (روابط عمومیشون هم عالیه! کلی با هم دوست شدیم!‌البته اونها رومانی درس می خونن! )

و بدترینش هم مال یه پسر قزاق!

امروز عصر می مونیم خونه تا هم من تمرین کنم برای فردا و هم داداشی پروژشو بنویسه!

ولی فردا بعد ارائه ی من ( ساعت ۱۰ به وقت اینجا و تقریبن ۱۱:۳۰ به وقت تهران) می ریم گردش!! احتمالن کنار رود دانوب و باز هم میدان اصلی شهر!

عصر هم با گروه می رویم سایت سی اینگ!

اینجا هوا گرمه ولی نه به اندازه تهران ولی اصلن نمی شه گفت خنکه!

تا جایی که من آمار گرفتم طولانی ترین دوره درس خوندن مال ماست! تو همه جا دندون پزشکی نهایتن ۵ سال و پزشکی ۶ ساله! و همه از شنیدن طول دوره ی کشور ما تعجب می کنن!

   + مائده ; ٧:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/٤/۱٧
    پيام هاي ديگران ()