عینکی

روزنوشت های یک دندانپزشک بی تجربه

از قرار کمک می خواهند!

سلام!

اخبار اول نوشته شود، بهتر است:

  • 30 و 31 فروردین سومین همایش دانشجویان دندانپزشکی استان تهران است! سالن همایشهای میلاد. امیدوارم خوب از آب دربیاید. حدود 10 ماهی هست که خیلی ها دارند برایش می دوند!

  • می خواستم در باره اخراجیها بنویسم.ولی آن قدر ضریب حاشیه بالا رفته که تشخیص اصل و حاشیه اش برای همه سخت شده. ولی به گمانم نباید در نقد فیلم درگیر احساسات شویم.نقد فنی سرجای خودش.بررسی چرایی و چگونگی سر جایش!

  • دیشب یک آف داشتم مبنی بر :

"دوهفته اقامت در ايران،ديدارخصوصي بادکتراحمدي نژاد،صبحانه کره محلي و عسل سبلان،ناهارآبگوشت بزباش،شام کباب بناب، حضوردرتمام بخش هاي خبري دنيا،يک دست کت و شلوار هاکوپيان،بليط پرواز مستقيم به لندن،به اضافه دهها هديه ي گرانبهاي ديگر..کافي است يکبار به آبهاي ايران تجاوزکنی!"

  • در تسنیم (نشریه بچه های جامعه اسلامی دانشجویان هم مطلبی خوانده بودم) همه اش   

 باعث شد مطلبی بنویسم در حاشیه ی ماجرا! به گمانم تندی نوشته بیش از آن بود که اینجا
 بیاید و یا حتی در تسنیم! ( تسنیمی ها برنمی تابند مخالف نویسی را) اما به ستون آزاد    انجمن رسید!

  • می گویند باغهای کندلوس و کلن جاده اش زیباست. شاید با بچه ها برویم و ببینیم! البته ما به مجتمع داروسازی کندلوس می رویم! ولی ....

  • چهارشنبه آخرین روزی است که ما در بخش رادیولوژی هستیم! از اینکه به این جا رسیده ام خوشحالم ولی از این که بخش رادیو تمام می شود برای همیشه، ناراحتم!
  • قرار است از شنبه برویم پروتز! بخش سخت و پر دردسر! خدا رحم کند!
  • آخرین خبر اینکه 23 فروردین را پیشاپیش به همه دندانپزشک ها تبریک می گویم.به ویژه به خاله ی عزیزم!و همه اساتیدم و همه دکتر بعد از اینهای جامعه دندانپزشکی! به همین مناسبت جشنی در تالار وزارت کشور برگزار می شود. امیدوارم خوش بگذرد!

کمک می خواهند!!

محیطی هست که عده ای دور هم برای اهدافی بزرگ جمع شده اند. اما یک نفر که عامل جمع شدن این افراد است، از قرار خوب مدیریت نمی کند. و همگان را خسته می کند در برخوردهایش.

با مشورتهای صورت گرفته به این نتیجه رسیده اند که در رفتار اجتماعی اش مشکلاتی هست. در نحوه برخوردش بی آنکه بداند، خشمی حاکم است که دیگران را فراری می کند. گاهن این موضوع را گوشزد کرده اند و رنجیده "که من منظورم این نیست"! و از همین جا می گویند: بی آنکه بفهمد چنین می کند.

منکر هوش و استعدادش نیستند، اما از نحوه برخورد و مدیریتش به ستوه آمده اند!

گاه می گویند نمی داند اگر او از حرفی ناراحت می شود شاید سایرین نه، و بالعکسش بیشتر حاکم است!!

ترس من از این است که در این عدم اداره صحیح گروه پراکنده شوند.

 استعدادهای شگفتی در هر یک نهفته است! و حیف است که ...

...و دنبال راه حل می گردند! کمک می خواهند!!

 

 

 

 

 

 

 

   + مائده ; ۱۱:٥٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٦/۱/٢٠
    پيام هاي ديگران ()